2737
2734
عنوان

اسي.....

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 83 پست
دوستم هدف من از اين تاپيك نه به كلمه اسي بود  نميدونم ربطش ب عروس چي بود😘😘😂😂😂  ...

اولش گفتم ببخشید

بعدشم قضاوت نکردم گفتم حس کردم

حالا بازم میگم ببخش اگه حرفم ناراحتت کرد😊

ولی خدایی دیگه گیر نده حال نداریم کامل بتایپیم باشه اسی😩😅

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو تا حالا ندیده بودم به یکی بگن اسی بهش بربخوره تو اولین نفری

هركس تو زندگيش واسه خودش قاعده و قانون و خط قرمزهايي داره فكر نميكنم دليلي ب قضاوت كردن من باشه چون ميگم اين كلمه خيلي چندماههه داره تكرار ميشه 

توي تاپيك هاي فان و خنده دار شايد جايگاهي داشته باشه ولي تو تاپيكي ك طرف داره درد و دل ميكنه قشنگ نيس ادمو اذيت ميكنه 

پسرم 👑سرم
2731
بازم ربطش ب عروس و اينا نفهميدم

حالا عروس نشد خانم همسایه😩

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2738