2737
2739
عنوان

همکلاسیم یه کاری کرده مامان باباش مجبور شن شوهرش بدن 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 5355 بازدید | 222 پست

خیلی بده که کسی رو سرزنش کنیم واسه اشتباهش

خدا شاید بخشیدش

به الان فک نکنیم.روزگار میگذره و خدا نیاره اون روزو که کسی  دختر خودمونو گول بزنه و سرزنشش کنه

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
مگه میشه گوشی نخریم براشون! خشتکمون رو میکشن سرمون!

اره سخته ولی واقعا گوشی سمه نمیدونم یجور قرار باهاش بزارین که فعلا نمیشه داشته باشی 

انقد باهاشون راحت باشین و مهربون که حداقل چیزی رو پنهون نکنن 

متاسفانه خونواده ها خصوصا مادرا فک میکنن بچه بزرگ شد دیگه احتیاج به محبت نداره 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داشتنه دگ ...بعضی پدر مادرام بخدا زور میگن 

خوب دوسش داره بزار ازدواج کنه،اگه واقعا دخترتو دوست داری بزار بره سرش بسنگ بخوره برگرده دوباره پیشتون

دوست منم ۴ ساله یپسررو میخاد ،کلی از باباش کتک خورده فحش شنیده ،دگ هیچ دوستی نداره همه کم محلیش میکنن ،اینم نمیتونه از پسره دل بکنه میگه من بدون اون میمیرم 

پسره تا حالا دوسه بار اومده خاستگاری ،بار اخرم رفتن پیش مشاوره دانشگاه ،بابا دختره جلو همه یچک خابونده تو گوش پسره 

دختره رفته ساعت ۹ شب در خونه پسره به مامانه التماس کرده بخاطر اون ببخشتش

تازه بابای دختره میگه اگه پسره دوست داشت میومد بازم خاستگاری وقتی نمیاد یعنی بی عرضس

خو یعنی چییی

اتفاقا دوستت در حق مامان باباش ظلم نکرده ،مامان و بابای بی منطقشن ک دارن دو دستی دختر خودشونو افسرده و بیچاره میکنند

ميشه منم راهنمايي كنيد  پسر همسايمون راهنماييه  ولي با دوستايهه ٢٥،٢٦ ساله ميگرده كه اصل ...

یه بچه 13-14ساله چه صنمی میتونه با اونا داشته باشه  هزارتا بلا سرش میاد 

سیگار بهترین حالتشه.

❤لیوه کانت   پیمانه م  بو                                   چاوه کانت می خانه م بو💑
2728
یا اصلا خدایی نکرده اتفاقی برای پسره افتاد مرد چجوری اون دختره میتونه ثابت کنه

اره دگگگ من و عشقممم قول دادیم بعد ازدواجج  به خدا ادم میبینه ازدواج کردن تعهد ندارن چه برسه کهههه دوست باشنننن انقدم راحت تموم میکننن و میرنننننننن  

2738
خیلی بده که کسی رو سرزنش کنین واسه اشتباهش خدا شاید بخشیدش به الان فک نکنیم.روزگار میگذره و خدا نی ...

بله

خدا میبخشه

ولی تبعات این اشتباه سالها گریبان این دختر رو میگیره

ویگه اون آدم سابق نمیشه😔😔😔

خیلی بده که کسی رو سرزنش کنین واسه اشتباهش خدا شاید بخشیدش به الان فک نکنیم.روزگار میگذره و خدا نی ...

درسته عزیزم حرفت کاااملا درسته ولی ما از بخشش خدا حرف نمیزنیم خدا که کریمه و بخشنده ما از حماقت یه دختر ۱۹ ساله حرف میزنیم.

اخه ۱۹ سال وقت این کثافت کاریاست؟بجای کیف کردنش از زندگی و بی مسئولیتهاش و الکی خوشیهاش رفته خوابیده ...

البته اون کار  ابدا کثافت کاری نیست😊 ولی هر کاری زمانی مطلبد و شخصی که واقعا دوستش بدارد نه ظاهری 🌹متاسفانه گیر عشق نوجوانی افتاده این دختر عشق های نوجوانی اکثرا پوچن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706