2733
2734

تو چن تت تاپیک قبل ترم گفتم واسه اینکه مامان باباش راضی شن که این با پسر مورد علاقش ازدواج کنه رفته خونه پسره رابطه داشتن بعد اومده به خانوادش گفته اگه نزارین با همین ازدواج کنم تا آخر عمر مثل یه ننگ میمونم رو دستتون...بعد این جریان مامانش انقد ازش بدش اومد حاضر نشد ببرتش دکتر...این همکلاسیم با رفیق رفته دکتر زنان بهش گفتن پ ر د ش پاره شده....حالا بخش سوزناک ماجرا...پسره جواب تلفناشو نمیداده اینم رفته جلو در خونشون سراغشو بگیره پسره گفته وقتی خانوادت ذره ای بهت محل نمیدن من چرا آدم حسابت کنم..ینی دختره وحشی شده دیر میاد مدرسه تو کل تایم کلاس سرش رو میزه کلا تو زنگای استراحت داره گریه میکنه دوستاش به زور آرومش میکنن...از ی طرف دلم واسش میسوزه از ی طرفم میگم حقشه نفرین پدر مادر که دنبال آدم باشه همین میشه تو رو خدا مواظب دختراتون باشین 

تو انتهای تمام افکار منی😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد منگل بوده😑😑

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2738

آفرین بهش😂صد باریکلا داره

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2706