2733
2739

دکتر افلاطونیان عالیه خیلیا پیششون جواب گرفتن از کل کشور پیش ایشون میان

نوبت گرفتنش سخته ولی با شرایطی که شما داشتین حتما بهتون نوبت میدن ولی دیگه چن سری باید رفتو آمد کنید بیایید یزد

تو بیمارستان مادر یزد ویزیت میکنه

و البته قبل نوبت گیری باید مشاوره بشید و تایید بشید 

🌸
دکتر افلاطونیان عالیه خیلیا پیششون جواب گرفتن از کل کشور پیش ایشون میان نوبت گرفتنش سخته ولی با شرا ...

سپاس ازتون...ممنون شماخودتون یزدی هستین؟پیشش رفتین ؟من زنگ زدم گفت 3 یا4روز بعداز پاکی بیا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سپاس ازتون...ممنون شماخودتون یزدی هستین؟پیشش رفتین ؟من زنگ زدم گفت 3 یا4روز بعداز پاکی بیا...

من اصالتا یزدی نیستم ولی ساکن یزدم

نه من پیششون نرفتم من پیش دکتر کریم زاده رفتم.مطبشون تو بیمارستان مادر  کنار همه خیلی وقتا با مریضاشون صحبت کردم اکثرا از شهرای دور بودن

خوبه انشالا که جواب بگیرین و زود حامله شین❤

🌸
غیر احمدی دکلانتری پیش کس دیکه بخوام برم میشه؟مرکز اجازه میده؟اخه یبار پیش کاظمینی برا پریودم رفتم م ...

تو مرکز دکترکاظمینی نشنیدم..امامشکلی نیست اتفاقا بیشتر پیش بقیه دکترهاغیرازاحمدی وکلانترمیفرستن..من دوستی داشتم که مرکزنتیجه نگرفت رفت شهیدبهشتی والان باردااینخودش میگفت شهیدبهشتی دولتیه وحداقلش اینه اگه نتیجه نگرفتم.زیادهزینه نداده ام...

2728
تو مرکز دکترکاظمینی نشنیدم..امامشکلی نیست اتفاقا بیشتر پیش بقیه دکترهاغیرازاحمدی وکلانترمیفرستن..من ...

فکر کنم اونجادنباشه و لی تو کاتش زده بود متخصص ناباروری وهمکار مروز ناباروری

یا رب العالمین
تو مرکز دکترکاظمینی نشنیدم..امامشکلی نیست اتفاقا بیشتر پیش بقیه دکترهاغیرازاحمدی وکلانترمیفرستن..من ...

فکنم شهید بهشتی چون زیر نظر علوم پزشکیه کارشون بهترباشه ولی شلوغ ترباشه

یا رب العالمین