2410
2553

سلام من 5ساله اصفهان مراجعه کردم ونتیجه نگرفتم..حالا پیشنهاد یزد و تهران را دادن.میخوام بررسی کنم کجا بهتره..آخه5سال تومرکز اصفهان همه کاری انجام دادم ونشده...کسی هست یزد نتیجه گرفته باشه..پیش کی رفتین..

يزد دكتر افلاطونيان خوبه ولى من شنيدم دكتر رضا نصر تهران خيلى كارش خوبه خودمم اهواز يه بار ميكرو كردم كه نگرفت حالا درباره ميخوام برم انتقال جنين ولى اى كاش ميرفتم تهران پيش همين دكتر نصر ميگن خيلى خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
بیمارستان بهشتی بعضیا میرن و قیمتش هم کمتره بنظرتون اونحا بهتره یا مرکز مشتاق؟

من تجربه خودمابهت میگم شاید بعضیا از بعضی دکترها نتیجه گرفتن وخوب قطعاراضین...من تو این 5سال اغلب ویزیتهام با کلانتری و حدود یکسال ونیم اخیر با احمدی بود برای من که همه مثل هم بودن 6بار انتقال دادم 4بارکلانترباراحمدی که فقط1بارمثبت شد اونم بدلیل عدم تشکیل قلب سقط شد...یعنی عملا همون مشکلی که تو بار داری اولم که طبیعی بود ایجاد شده بود...هیکدوم نتوستن علتابفهمنن وفقط تکرار میکردن من اونجا لاپاراسکوپی هیستروسکوپی لنفوتراپی تزریق ivigتزریقgcsf و.....هرکاری بگین کردم ونشده...دکترعباسی هم چندین بارشوهرم پیشش رفت دارو میداد امانتیجه ای نداشت..حتی یکبار هم از بیضه اسپرم گرفت اما اتفاقا اصلا با اون اسپرمهاجنینی تشکیل نشد فقط هزینه اضاف دادیم...شوهرم یه نسخه پیش دادخواه رفت که دارویی بنانم رپروستازیس بهش داد کمی بهتر شد اما بازم نرمال نشد

من تجربه خودمابهت میگم شاید بعضیا از بعضی دکترها نتیجه گرفتن وخوب قطعاراضین...من تو این 5سال اغلب وی ...

اخه گفتن عباسی خوبه چندنفر به شوهرم عباسی را معرفی کردن.خودت هم مشکل داشتی؟من کلانتری و احمری را نمیخوام دکتر مرد نمیخوام

یا رب العالمین
اخه گفتن عباسی خوبه چندنفر به شوهرم عباسی را معرفی کردن.خودت هم مشکل داشتی؟من کلانتری و احمری را نمی ...

نه خودم هیچ مشکلی ندارم فقط یه پولیپ داشتم که 5سال قبل برداشتم البته دکتر گفت مانعی واسه بارداری نیس وخیلیاباردارشدن اما من واس احتیاط برداشتم

نه خودم هیچ مشکلی ندارم فقط یه پولیپ داشتم که 5سال قبل برداشتم البته دکتر گفت مانعی واسه بارداری نیس ...

غیر احمدی دکلانتری پیش کس دیکه بخوام برم میشه؟مرکز اجازه میده؟اخه یبار پیش کاظمینی برا پریودم رفتم میگفت از اینجور کارا انجام میدیم دقیق نمیدونم منظورش کدوم بودمشکل شوهرم گفتم  گفت هروقت بچه میخوای بیا

یا رب العالمین
2706