2733
2739
عنوان

دخترخاله م چه ازدواج عجیبی کرده 🤐

1598 بازدید | 84 پست

خاله م اصلا اهل حجاب و پوشش نیست خیلی ریلکسه . مثلا پیش همسر من یه شال الکی سرش میکنه و بلوز و شلوار جذب . دخترشم همینطور . خیلییییییی ریلکس و راحت میگردن .

دخترخاله م چندماهی هست که عقد کرده . دیروز مراسم داییم دیدمش . یه مانتو مشکی گل و گشاد با روسری که لبنانی بسته و چادر مشکی عربی 🤐🤐🤐🤐😯😯😯 خاله مم باحجاب شده 😶😶😶 مگه میشه مگه دارییییییییم 😳 

کلا ازینرو به اینرو شدن . خانواده دامادش خیلی خیلی مذهبی ان .ازون پولدارای شدید مذهبی 

بنظر شما  اینمدل ازدواجا عاقبت خوشی دارن .خداییش من که هنوز تو شوکم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ان شالله که دارن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واسه پولشه وگرنه عقاید داماد به نخ همون شال الکی خاله ات هم نیس

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706