2737
2734
عنوان

دخترخاله م چه ازدواج عجیبی کرده 🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کجکاوم خب😉 گف پولدارم گفتم بدونم شغلسون چیه

ببين قطعا پولدار ترين افراد جامعه كسبه و بازاري ها هستن

بر خلاف تفكر رايج توي جامعه كه دكتر و دندان پزشك و ... رو ثروتمند ميدونن!!!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
خودشونو به پول فروختن  کم نداریم از اینجور آدما ک واسه پول هر کاری میکنن و هر خفتی رو تحمل میک ...

نه والا خودشون دست کمی ازونا ندارن .پولدارن 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
😂😂😂فقط از روی کنجکاوی پرسیدم

ترسوندی منو لعنتی 😄

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
😂😂😂فقط از روی کنجکاوی پرسیدم

آخه جالب اینجاس اسم خاله م زهراس . گفتم یا خالمه یا دخترخاله م 😫

2740
گرخیدی که😂😂 اسم دخترمه زهراست

نامدار باشه😄