2733
2734
عنوان

دخترخاله م چه ازدواج عجیبی کرده 🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 84 پست
شغلشون چیه؟

پسره معماری خونده ‌ . ماشین مدل بالا و خونه . که همه رو پدرش خریده .پدرش دندانپزشکه . بیشتر پدر حمایت میکنه 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
خب شاید پول نداشتن قبلاً چادر اینا بخرن😀 زود_قضاوت_نکنیم#  

😂😂😂

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد حامد و لیلا افتادم😁

چقدددددر دوست داشتم پسر مذهبی پولدار سر به زیر

(از این  گیر نده ها)

خودمم ک برعکس😆

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺
پسره معماری خونده ‌ . ماشین مدل بالا و خونه . که همه رو پدرش خریده .پدرش دندانپزشکه . بیشتر پدر حمای ...

عزيزم دوستمون پرسيد شغلش چيه

مدرك تحصيلي نه

مگه مدرك كاره

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2728
عزيزم دوستمون پرسيد شغلش چيه مدرك تحصيلي نه مگه مدرك كاره

. تازه درسش تموم کرده . چون برادرشم از کله گنده هاست 😒 کار پیدا کردن براش عین آب خوردنه . تا الانم سرکار میره ولی دیگه دقیق نمیدونم کجا مشغوله  .گفتم که ترم آخر که درسش تموم شده خواستگاری اومده . الانم فک کنم دوماهه عقد کردن 

عزيزم دوستمون پرسيد شغلش چيه مدرك تحصيلي نه مگه مدرك كاره

حالًا به حال بقيه چه فرقي داره شغلش چي! اخه؟؟؟  

در اصل مطلب چه تغييري ميده؟؟؟؟؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اررره هنوزم البته خيلي شيك پوشه، فقط توي خونه..، اون زمان عروسيش ي عروسي خاص بود! بيست و دو سه سال ...

اووووووه . اینام طلا و سرویساش جواهر خریدن . سر هر خریدی دیگه ترکوندن . البته خاله مم کم نذاشته .خاله مم پولداره دیگه شور همه چیو درآورده 

2738
حالًا به حال بقيه چه فرقي داره شغلش چي! اخه؟؟؟     در اصل مطلب چه تغييري ميده؟؟؟؟؟

اگه شغلش خوب باشه مث اون دوستمون که گف کاش منو میگرفتن😄😄 

شعل خونواده ی خالت چی؟

نکنه دخترخاله می 🤐🤐🤐

اگه شغلش خوب باشه مث اون دوستمون که گف کاش منو میگرفتن😄😄 

واي من موندم تو كار بعضيا 

طرف نياد هر چي ميگه

ميگن عكس بذار!

اسكرين بده!

شغلش چي!

خونش كجاي!

اصلا چه ربطي داره بهشون يا به اصل مطلب 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
شعل خونواده ی خالت چی؟

رفتم تاپیکات نیگا کردم . هووووف 

واي من موندم تو كار بعضيا  طرف نياد هر چي ميگه ميگن عكس بذار! اسكرين بده! شغلش چي! خونش كج ...

چی بگم دوستم 😪😪

2706