2733
2739
عنوان

عقدی ها و عقد شده های قدیم بیان مشاوره بدن........

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت اصراری نداشت؟

داشت‌ولی‌قانعش‌کردم‌ولی‌بازم‌ما‌این‌رسموداریم‌که‌دختر‌باید‌‌‌

باکره‌‌باشه😍قربون‌شوهرم‌برم‌‌این‌قد‌آقا‌بود‌تحمل‌کرد😍😍😘😘😘

2728
2738

ما هم رسم باکره موندن تا عروسی رو داریم ولی چون دلمون میخواست طاقت نیاوردیم البته قبل رابطه برگه سلامت گرفته بودم بعد عروسی هم چون رسم دستمال داریم شوهرم انگشتشو برید پارچه رو خونی کرد

در حد هیچ 😐گفتم نه تو عقد رابطه رو صحیح نمیدونم اول پوکر نگاهم کرد بعد گفت عیب نداره ۶ماه دیگه ولی خوب باز هواش داشتم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
من همش فک میکنم یچیزه تکراری میشه. خدانه اینی که میگی باشه واقعا

من دوسال عقد بدم ببین نمیتونم بهت بگم اینجا عمومیه ولی مدل لباس پوشیدنت حتی تخت خونتون حتی عطری که میزنی و خیلی کارای دیگه توی خونه خودت باعث میشه هرروز تازه باشین برا هم میتونه کمکت کنه که زندگی تون یکنواخت نشه الان دوران بیخیالی د بی دعدغه تونه لذتشو ببرید تو خونه خودتون هر روز یه استرس و داستان دارین اون اثر میذازه 

ببین تو یکی از کلاسایی که رفتیم درمورد اموزش مسائل رختخوابی کلا !کلاس خانوما اقایون جدا بود توی دوره2 ماه بعدمون یه زوج جوون عقد بودن اومدن گفتن بخاطر اموزشای کلاسا زنش باردار شده عروسیشون افتاده جلو 😂حواستون به وسایل پیشگیری باشه😂 ولی بازم میگم دکتر حبششی و استاد ما همه میگفتن اشتباه نیست اگر اون چندتا مورد رعایت بشه محل زمان شناخت اطمینیان

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2706