2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره من راضیش کردم الته به مدت یه هفته بعدش اون منو قانع کرد😂شناسنامم که دیگهاسمش هست رسما و شرعا هم زن و شوهریم لنگ یه شام بودیم که اونم گفتیم پولدار که بشیم بعد میدیم سر فرصت😅

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2738

من دوساله عقدم و عید عروسمه و خب نشد ک نباشه دیگ...

درضمن 19 سالمه 17 نیستم😑😑

17 عقد شدم

تابلومو لایک میکنین؟؟؟ لینکش تو امضام هس

والا من از شوهرم رابطه کامل میخواستم ب حرفم گوش نمیکرد😑 یک سال و یک ماه عقد بودم.تازه شب عروسی هم ب اصرار من بود.میگفت من ک خستم بذار فردا.من گفتم نمیتونم رسمه دستمال داشتیم واسه صبح لازم بود

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

من خودم بهش میگم رابطه کامل

اون میگه نه

میگه واسه عروسیمون اشتیاق داشته باشیم

چن تا از این پیامای کانالای زناشویی که حرفشو تایید میکنن رو برام فرستاده و هر مطلبی که توسایتا در این مورد خونده برام فرستاده منم قانع شدم

بنظرم شما بصورت علمی همسرتو قانع کن ههمونطور که همسرم منو قانع کرد

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

۳ ۴ ماه در حد نامزد بازی بود😃 بعدش دیگ قسمت نبود ادامه بدیم ب نامزد بازیممون.رابطه کامل شد😆😆😆

اصلا هم پشیمون نیستم🤔 ۵ سال پیش بود یادش بخیر😄

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706