2737
2734
عنوان

تا حالا حس کردین از تو گلدونتون صدا میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ظرف عمیق تر و بزرگتراز گلدونت رو پر آب کن . گلدون رو  یک ساعت بذار توش ... هر چی حشره باشه م ...

گذاشتم هیچی نیومد.یبارم یه گلمو گذاشتم کلا یه دونه کرم دراومد اما وقتی گلدونشو عوض میکردم بازم داشت که درنیومده بودن بیرون.اخرم سم ریختم

چ گلایی داری ،من دوتا سانسوریا دارم چند وقت جونه نزدم و رشد نکردن دیگه

گل زیاد دارم.سانسوریا باید گلدونش کوچیک باشه و تنگ و اینکه کم اب بدی بهش و خاکشم مناسب باشه.اگه گلدون تنگ باشه سریع پاجوش میزنه

2728
گل زیاد دارم.سانسوریا باید گلدونش کوچیک باشه و تنگ و اینکه کم اب بدی بهش و خاکشم مناسب باشه.اگه گلدو ...

یه عکس میدارم ببین. اگه گلدون بزرگه ببرم عوض کنمش

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

گل دومم اگلونماست از پایین برگهاش یکی یکی داره زرد میشه ولی از بالا هی برگ در میاره پشت پنجره هست و آبم هفته دوبار میدم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2740
همه این گل فروشیا‌گلاشون جونور داره‌اه

دقیقا ... 

بخاطر همین من از گل فروشی گل نمیخرم 

خودم قلمه میگیرم و گلدون درست می کنم 

اغلب هم بعد 6 ماه یا یکسال خشک میشن

هر بار گرفتم یا مورچه داشته یا پشه یا هزارپا....  

گل دومم اگلونماست از پایین برگهاش یکی یکی داره زرد میشه ولی از بالا هی برگ در میاره پشت پنجره هست و ...

من اگلونما لجنی دارم که هفته ای یبار اب میدم.برگاشم‌زرد‌میشه و برگ جدیدم‌درمیاره.کلا متناسبن و گلم بنظر حالش خوبه.برا توام اگه اینجوریه مشکلی نیس اما اگه ریزش برگ داره حتما یه دلیلی داره.شاید اب زیاد میدی

2706