2733
2734
عنوان

تا حالا حس کردین از تو گلدونتون صدا میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 58 پست

بنظرم گلدونش نه کوچیکه نه بزرگ.تو کوچیکترشم میتونی بکاریش اما همینم خوبه.اما حتما زمان میبره پاجوش بزنه.تو گلدون تنگ زود پاجوش میده.البته خب به فصلم ربط داره الان نباید کلا از گلات انتظار رشد خاصی داشته باشی

بنظرم گلدونش نه کوچیکه نه بزرگ.تو کوچیکترشم میتونی بکاریش اما همینم خوبه.اما حتما زمان میبره پاجوش ب ...

من اینو سه ماه قبل گرفتم و همون موقع فقط یه پاپوش زد از اون موقع تا حالا دیگه نزده و رشد نکرد

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه من اسپری نمیکنم چون ممکنه گلا قارچ بگیرن.اگه حس کردی رطوبت لازم داره جزیره بذار بجای اسپری اب

جزیره چیه  

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
من اینو سه ماه قبل گرفتم و همون موقع فقط یه پاپوش زد از اون موقع تا حالا دیگه نزده و رشد نکرد

ببین سانسوریا بلندای منم دیگه رشد ندارن فقط کوچیکا رشد قدی دارن و تقریبا میشه گفت ۳-۴ ماه یبار پاجوش میدادن که از وقتی تو گلدون بزرگتر کاشتم دیگه پاجوش نداده ۶ ماهه.فقط قبلیا دارن رشد قدی میکنن

2738
نه من اسپری نمیکنم چون ممکنه گلا قارچ بگیرن.اگه حس کردی رطوبت لازم داره جزیره بذار بجای اسپری اب

منم گل خ دوس دارم ولی اصلا راههای نگهداری و بلد نیستم ممنون از راهنمایی عزیزم 

ببین سانسوریا بلندای منم دیگه رشد ندارن فقط کوچیکا رشد قدی دارن و تقریبا میشه گفت ۳-۴ ماه یبار پاجوش ...

منم یه سانسوریا خریدم دیدم خ پره تو دو تا گلدون نصفش کردم کاش همونطوری تو یه گلدون می ذاشتم پرتر بود قشنگتره

جزیره چیه    

تو زیر گلدونی گلت چند تا سنگ بذار یا اگه لیکا داری لیکا بریز.نداری همون سنگای درشت رو بریز و روشون اب بریز.در حدی که گلدونتو که روش گذاشتی با اب در تماس نباشه زیر گلدونت.اگه در تماس باشه ریشه میگنده گلت خراب میشه ها.جزیره برا اینه که گلت از پایین از ریشه یکم رطوبت جذب کنه اگه احتیاج داره.تو اینستام هشتک بزنی ویدیوی اموزش جزیره رو پیدا میکنی.برا اگلونمام دیدم بعضیا میذارن اما من نذاشتم راستش.نمیدونم احتیاج داره یا نه.اما سانسوریا که احتیاج نداره

منم گل خ دوس دارم ولی اصلا راههای نگهداری و بلد نیستم ممنون از راهنمایی عزیزم 

منم در حال یادگیری ام.قبلا خیلی گل خراب میکردم الان خیلی چیزا یاد گرفتم اما هنوزم دارم یاد میگیرم و کامل نیس

منم یه سانسوریا خریدم دیدم خ پره تو دو تا گلدون نصفش کردم کاش همونطوری تو یه گلدون می ذاشتم پرتر بود ...

اره سانسوریا رو میگن تا گلدونو نشکوند عوض نکنین.چون اینجوری بیشتر پاجوش میزنه و پرتر میشه.تو‌گلدون بزرگ رشدی نداره چون درگیر پر کردن ریشه میشه.اما هی هم گلدون عوض نکنا گلات اذیت میشن

اره سانسوریا رو میگن تا گلدونو نشکوند عوض نکنین.چون اینجوری بیشتر پاجوش میزنه و پرتر میشه.تو‌گلدون ب ...

باشه گلم