2737
2734

خدایی قبل بچه دار شدن یه کم فکر کردن بد نیست 

انقدر که درگیر بی بی چک و ازمایش بتا و ....میشیم یه کم هم فکر اینده اون بچه بدبخت باشین خب 

انقدر از این تاپیک های بد میخونم ...

امروز صبح یه خانم تاپیک زده بود دوستم 4 ماهه زایمان کرده طلاق گرفت الان چند ماهه که با یه پسری رابطه جنسی داره حالا باباش شک کرده میخواد ببرتش دکتر ایا میفهمه که رابطه جنسی داشته ؟؟؟؟؟؟؟ بعد پرسیدیم بچه چی شد گفت پرتش کرد تو سر باباش !!!!!!!!!

یا یه خانمی با یه بچه کوچیک میخواد طلاق بگیره و اینده اون بچه بدبخت !!!!!!!!!!!!!! هزاران تاپیک از این دسته !!!!

به خدا اون بچه اسباب بازی نیست عروسک نیست یه انسانه یه کم فکر کنیم ...

چقدر اطمینان دارین به رابطه تون ؟ بعد اقدام کنید 

تاسف برانگیز ، خدااااااااا چندوقت پیش پشت بیماستان بچه تو سطل زباله پیدا کرده بودند 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

هرکی تومشکلات بچه داربشه خره

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاسف برانگیز ، خدااااااااا چندوقت پیش پشت بیماستان بچه تو سطل زباله پیدا کرده بودند 

کجا؟ شنیده ای یا واقعیت داره؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728
2740
کجا؟ شنیده ای یا واقعیت داره؟ 

عکسش پر شده بود همه جا ، از این دست موارد زیاده   

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

راست میگی بخدا 

تورو خدا ازتون خواهش میکنم اول از زندگیتون مطمئن باشید بعد بچه بیارید باور کنید بچه طلاق نابود میشه خودش ک هیچ چار روز دیگ ازدواجم بکنه همسرشم نابود میکنه 

شوهرمن بچه طلاقه ب خاطر زندگی سختش و اینکه ن محبت پدر ن مادری دیده همش اواره اینور اونور بوده کلی اخلاق بد داره 

الان دنبال راهیم جداشم ازش 

ب خاطر اشتباه مادر پدر اون زندگی منم نابود شده خانواده ی منم درگیر 

فقط ب خاطر اشتباه دو تا احمق 😭😭😭😭😭

حرف شما کاملا متین و محترم

اما اگر یه زندگی به بن بست برسه طلاق برای بچه هم بهترین راهه

شما فکر کن والدین یه بچه از همدیگه جدا بشن و بچه پیش یکیشون بمونه و آخر هفته ها بره اون یکی رو هم ببینه و به هر نحوی به زندگیش عادت کنه و یه زندگی شاد و بی دغدغه داشته باشه بهتره

یا اینکه یه پدر معتاد یا عیاش بالای سرش باشه یا اینکه هر روز شاهد جنگ و دعوای پدر و مادرش باشه یا هر روز مادرش رو کتک خورده ببینه؟؟؟ 

وقتی بر فرض پدر یا مادر عوضی باشن بچه هم دلش نمیخواد زیر سایهء اون شخص باشه

اما حرف شما در مورد فکر کردن به زندگی قبل از بچه رو کاملا قبول دارم 

نظر من اینه که تا زندگیتون به ثبات نرسیده یکی دیگه رو درگیر مسائلتون نکنید

مسله مالی هم هست بعضیا با حقوق ماهی 1 میلیون 4 تا بچه دارن و به فقر و فلاکت زندگی میکنن و نظریه اشون اینه که خدا روزیشون رو میده😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
راست میگی بخدا  تورو خدا ازتون خواهش میکنم اول از زندگیتون مطمئن باشید بعد بچه بیارید باور کنی ...

شوهرمنم بچه طلاقه