2737
2734
عنوان

به نظرتون بچه اسباب بازیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 22 پست
راست میگی بخدا  تورو خدا ازتون خواهش میکنم اول از زندگیتون مطمئن باشید بعد بچه بیارید باور کنی ...

بچه های طلاق همیشه یه چیزی تو خودشون کم دارند و احساس خلا میکنن و خیلی آسیب میبینن و آسیب تا آخر عمر باهاشونه حالا بعضیا کمتر بعضیا بیشتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگی بخدا  تورو خدا ازتون خواهش میکنم اول از زندگیتون مطمئن باشید بعد بچه بیارید باور کنی ...

درست میگی.. اکثر اونایی که تو بچگی مادر پدرشون جدا شدن پر از عقده و کمبودن... دست خودشونم نیست بیچاره ها

حالا نیاید بریزید سرم.. نگفتم همشون.. گفتم اکثرشون

بچه ها دعا کنین باردار نباشم😳بنظرم سر تربیت بچه با شوهرم به مشکل میخورم چندروز قبل یه چیزای عجیب و جدیدی گفت شاخ دراوردم دیدم چقددددد تفاوت داریم باهم😯خودش خوبه ولی بچه رو میخواد مث باباش تو دیکتاتوری بزرگ.کنه منم هیچ کاره!

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2728
بچه های طلاق همیشه یه چیزی تو خودشون کم دارند و احساس خلا میکنن و خیلی آسیب میبینن و آسیب تا آخر عمر ...

ولی درصد آسیب بچه هایی که بد سرپرست بودن خیلی بالاتره

بچه ای که تمام مدت کودکیش از پدر کثافتش کتک خورده یا شاهد کتک کاری پدر و مادرش بوده

من توی دوستام هم بد سرپرست دارم هم بچه طلاق

اون دوستم که بچه طلاقه الان داره پزشکی میخونه بسیاررر موفق و شاد و سرحال و پر انرژیه بعد طلاق با مادرش زندگی کرده میگه پدرم آدم الدنگی بود خوب شد که مادر عاقلم خودش و منو از شرش نجات داد

اما اون دوستم هر موقع دور هم میشینیم یه خاطره تعریف میکنه کتک هایی که پدرش به مادرش و خودش زده و حال هممون رو میگیره کلا افسرده اس همیشه هم میگه همه زجرایی که توی بچه گیم کشیدم رو مدیون ضعف و ترس مامانمم که از بابام طلاق نگرفت و گذاشت من توی اون جو بزرگ بشم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
بچه های طلاق همیشه یه چیزی تو خودشون کم دارند و احساس خلا میکنن و خیلی آسیب میبینن و آسیب تا آخر عمر ...

درمورد حرفت کنجکاو شدم 

من همسرم بچه طلاقه ولی ایده آله به تظرتون از درون داره اذیت میشه؟ یا واقعا باطنشم مث ظاهرش okهست؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
درمورد حرفت کنجکاو شدم  من همسرم بچه طلاقه ولی ایده آله به تظرتون از درون داره اذیت میشه؟ یا و ...

آسیبی که هر بچه میبینه کم و زیاد داره حتما پدر و مادر باشعوری داشته که گذاشتن کمترین آسیب رو ببینه

آسیبی که هر بچه میبینه کم و زیاد داره حتما پدر و مادر باشعوری داشته که گذاشتن کمترین آسیب رو ببینه

نمیدونم مادرش ترکشون کرده با پدرش بوده هیچوقت نمیتونم به خودم اجازه بدم درمورد اون روزاش بپرسم اما تو حرفاش میفهمم سختیایی داشته البته پدرش ادم سرشناس وخوبی بوده 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2738