2737
2734
عنوان

ریاضی پایه چهارم کسی میدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 37 پست
من با قانونی ترکیب و ترتیب میگم  البت اگ تکراری بودن اعداد مهم نباشه خیلیییییی بیشتر میشه  ...

مثلا بنویسم 208 یا 802 یا 820

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها الان به سوالتون دقت کردم شرمنده  پس جواب من درست نیست

چی میشه جواب 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
مثلا بنویسم 208 یا 802 یا 820

اینا سه رقمی آن که. 

ولی اره منظورم از تکرار همینه. 

ولی از صورت سوال مشخصه ک انگار تکراری نباید باشن و ب نظرم همون 18 تا میشه 

رقم یکان رو حتما 0 و 2 و 8 بذار

و بقیه سه رقمش رو هم از بقیه اعداد انتخاب کن 

مثلا 9280 یا 9038 و 3280 و...... 

2731
اینا سه رقمی آن که.  ولی اره منظورم از تکرار همینه.  ولی از صورت سوال مشخصه ک انگار تکرا ...

ممنون عزیز😘

مثال4-بارقمهای2و4و3و1و5چند عدد 4رقمی زوج می توان نوشت؟( تکرار رقم  )

ی            د         ص         ه

---       ---     ---       ---

48    =    2      ×     4     ×      3    ×    2

در رقم یکان2رقم زوج داریم

دردهگان 4 رقم داریم زیرا از یکی از ارقام در یکان استفاده کردیم در صدگان از 3رقم دیگر

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
ببین با اعدادی که داری عددهای چهار رقمی درست کن که آخرشون به ۲و ۰و ۸ ختم بشه تکراری نباشن 

دستت درد نکنه عزیز 😘

2738

عدد ۴رقمی ۴تا عدد داره برای یکان فقط ۳تا از اون ۶تا عدد رو میشه بزاریم یعنی ۲و۰و۸...بعد واسه عدد بعدی یکی از ۶تا کم میشه یعنی ۵حالت انتخاب عدد بعدی ۴حالت و عدد بعدش هم ۳حالت انتخاب وجود داره...حاصل ضرب این ۴عدد میشه جواب سوال

خیلی وقته خواننده خاموشم...چن بار عضو شدم رمزو یادم میره😑این سوالو دیدم عضو شدم باز🤗😅

عزیز میشه جواب کامل بهم بگی اصلا اینجوری سر در نمیارم

2706