2737
2739
عنوان

ریاضی پایه چهارم کسی میدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 37 پست
جواب نهایی ۱۴۴...(حواسم نبود صفر واسه عدد اول نمیشه یعنی حاصل ضرب ۳×۴×۴×۳)

یعنی میشه144 عدد میشه نوشت مثال میشه بزنی 🤔

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

عدد ها ۰ ۸ ۲  ۳  ۵  ۹ هستن

۳۲۸۰     ۵۲۸۰   ۹۲۸۰     ۲۳۸۰      ۵۳۸۰     ۹۳۸۰     ۳۵۸۰ ۳۵۸۰  ۹۵۸۰   ۲۹۸۰    ۳۹۸۰    ۵۹۸۰  

همینجور حالا به جای ۸ عدد بعدی رو در نظر میگیری و ادامه میدی...تمام ک شد حالا به جای ۰ عدد۲ رو در نظر میگیری و ادامه میدی...بعدش عدد ۸ رو در نظر میگیری و تمام...نوشتن ۱۴۴تاش طولانیه...معلم راح حل رو میخواد ک همونه ک گفتم مثل همون مثالی ک یکی فرستاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عدد ها ۰ ۸ ۲  ۳  ۵  ۹ هستن ۳۲۸۰     ۵۲۸۰   ۹۲۸۰     ۲۳۸۰ &n ...

یعنی به جای 80 بذارم مثلا 20 یا 0و2 یا 8و0

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
2728
یکان     دهگان       صدگان    هزارگان ____      _ ...

من یه کم تو ریاضی خنگم شرمنده☺️

ببین عدد ها رو جدا جدا در نظر بگیر ۸۰ نه بگو ۰ و ۸

داخل یکان میتونی یه بار ۰...یه بار ۸...یه بار ۲ بزاری    واسه هزارگان هم ک ۰ نمیتونه اول عدد بیاد...یکی از اعداد هم ک گذاشتیم برای یکان...پس دوتا از ۶تا عدد کم شده ۴حالت داره...واسه دهگان هم دوتا عدد رعفته ۴حالت برای صدگان هم ۳حالت..حله یا چی؟🤗

ببین عدد ها رو جدا جدا در نظر بگیر ۸۰ نه بگو ۰ و ۸ داخل یکان میتونی یه بار ۰...یه بار ۸...یه بار ۲ ...

تقریبا متوجه شدم قربونت برم خسته ات کردم ممنونم 😘

2738