2733
2739
عنوان

کیا شوهراشون وقتی یه زن بالاتر از شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2906 بازدید | 169 پست
واقعا خوش بحالت چ شوهر خوبی داری 

نه عزیزم شوهر خوب نیست

خودمون باید درست برخورد کنیم

توام کم کم شروع کن

اولا تیپت همیشه خاص باشه پول خرج خودت کن

کرمای خوب بخر بزن

من 9 ماهه عروسی کردم و 1 سال عقدو 3.4 ماهم نامزد تو تمام این مدت کم خرید میکردم در صورتی که خونه بابام بهترینا برای من بود

بعد دیدم نه اقا یابو برش داشته که وظیفمه الان کرم میخرم 200 تومن 300 تومن لباس واسه من میخریم 400 تومن شلوار میخریم براش 60 تومن

هرجا میریم من با اقوامشون خیلی قاطی نمیشم به قول خانوادش از بالا بهشون نگاه میکنم

باشگاه میرم سرکارم همش میگم کارم زیاده خسته میشم کارم مهمه من نباشم لنگن

تو ارشد دولتی بودی من با ارشد ازاد چشم همه رو در اوردم همه میگن این ارشد خونده بابا خودتو دست بالا بگیر

تو یبار بحرف ما گوش بده ببین چی میشه عزیزم از امشب عوض شو غر نزن زیاد چرت پرت گف بخنده بگیر رد شو رو ...

واقعا این دوستمون درست میگن تو این کارا رو بکن ببین چی میشه

عزیزم گذشت اون زمونه که زنا صبح تا شب میشستن و میسابیدنو به بچه میرسیدن

رک بهت بگم پس فردا تو پیر میشی با دستای چروکو داغون همین دخترت وقتی مامان دوستشو میبینه که خیلی شیکو سانتال مانتاله میگه کاش مامان منم اینجوری بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم وقتی اومد خواستگاری هیچ شرایط خاص دندون گیری نداشت, لباس انچنانی نمی پوشید وظاهرش هم متوسط بود تازه دماغش هم بزرگه, ولی نمیدونستم چرا از همون اول به دلم نشست,  البته الان خیلیییی ازش راضیم,  ولی چند سال بعد فهمیدم چرا ازش خوشم اومده بود,  

فقط اعتماد بنفس داشت, و روی محاسنش و تواناییهایی که داشت توجه میکرد و نه معایبش.  البته اعتماد بنفس کاذب نداشت که بخاد مغرور بشه,  ولی همون تواناییهاشو قدرشون رو میدونست .

باورت نمیشه من از نگاه کردن به صورتش و مخصوصا همون دماغش لذت میبرم,  چون خودش باور داره و میگه دماغم بزرگه ولی خوش فرمه 

نه تنها من بقیه هم بنظرشون خوش تیپ میاد در صورتیکه معمولیه 

اول ازدواج وضعمون واقعا تعریفی نداشت ولی با پشتکار,  اونقدر تلاش کرد تا نسبتا خوبیم الان,  همیشه میگه فلان کارو بقیه تونستن چرا ما نتونیم 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
2728
منم چن روز پیش عشق قبلی همسرم تو مهمونی دیدم😫😭😞

وقتی میبینین طرف رو یا فامیله یا هر کی هر وق حرفی شد ازش خودتونو از زبان یکی ک هم اونو میشناسع هم شمارو تعریف کنید .و خودتونم بگید وای من از اون هم خوشگلترم...خوبی های خودتونو بگید . اونم گاهی ن هر روز تو اون گاهیم یکی دوبار ن زیاد.

بزارین همه فک کنه شما از اون سرترین نقطه ضعف پیدا نکنه ازتون 

وقتی میبینین طرف رو یا فامیله یا هر کی هر وق حرفی شد ازش خودتونو از زبان یکی ک هم اونو میشناسع هم شم ...

تو اون مهمونی که بودیم دختره باما نسبت نداشت با صاحب خونه فامیل بودن بخاطر همین حرف نزدم باهاشون اصلا 

بعدشم همسرم دوهفته بعدازعقدم با عشق قبلیش درارتباط بود 😞😞

2740

ببین عزیزم من یه چیزی یادم اومد بهت بگم....شوهرت میخواد تو جمعی که اون هست تو خودتو بهتر از اون نشون بدی بخاطر همین سرت غر میزنه میخواد جلو اون بگه زن من از تو بهتره میخواد تو مای ه افتخارش باشی ...

ببین عزیزم تو جمع صحبت کردن کار اصلا سختی نیست تو که تحصیل کرده هستی مطمنن میتونی خیلی خوب صحبت کنی 

به نظرم اگر اینبار دیدی ش اول اینکه خیلی به شوهرت بچسب و ...جان صدا بزن شوهرتو ....با اون خانم هم گرم بگیر که فکر نکنه مهم هست برات

تو اون مهمونی که بودیم دختره باما نسبت نداشت با صاحب خونه فامیل بودن بخاطر همین حرف نزدم باهاشون اصل ...

مردا اگه مهربونی ببینن ارامش بببین تو زندکیشون بهش فک نمیکنن رفته رفته خوبیاتو ببینه خودش پشیمون میشه برا کاری ک کرده ن اگه غر بزنی بیشتر ب سمت اون عشق هوسیش میره عشق واقعی زن ادمه ن دوست قبل ازدواجش اسمش عشقه 

مردا اگه مهربونی ببینن ارامش بببین تو زندکیشون بهش فک نمیکنن رفته رفته خوبیاتو ببینه خودش پشیمون میش ...

من هروقت سوال کنم ازش میگ ن من اصلا بهش فکر نمیکنم تو یادم میندازی من اصلااوناازیادم رفته بنظرت راست میگه

یعنی اگه مدرک لیسانست غیرمرتبط باشه بازم با نمره ایلتس بالا میشه اموزشگاه زبان تاسیس کرد؟

اره ، دوست من کلا تربیت بدنی خوند، اول برا کار معلم زبان شد الانم آموزشگاه زده ، خیلی هم پول درمیاره

2706