2737
2734
آخه حرف منم همینه اول صبحی بعد از دو روز تعطیلی که همش پیش خانوادشم بوده و خوش گذرونده چرا باید با م ...

این بارم کوتاه بیا ارزششو نداره

به خدا همین اعصاب خوردیا باعث هزارتا مریضی و درد میشه

حالا به نظرت ارزششو داره سلامت خودتو بخاطر دوتا بحث به خطر بندازی

خدا رو شکر کنم که اینجوری خوار و خفیفم کرد  که عین یه کلفت نگام کرد

کلفت چیه اخه عزیز دلم

چرا بیخودی برا خودت مساله رو بزرگ میکنی

اونم سر صبحی اخلاقش سرجاش نبوده یه حرف زده

شماهم خسته بودی اعصابت خورد شده

حالا دیگ بیخودی برا خودت کشش نده

خوبه اون بگ زنم منو مثل خر نگاه میکنه از صبح تا شب براش خر حمالی کنم کار کنم فقط بدم بخوره و بریزه و بپاشه

بابا زندگی مشترکه دیگ هرکی یه سری کارهارو قبول کرده شماهم قبول کردی خونه رو مرتب نگهداری دمتم گرم این که کلفتی نیست خونه و زندگی خودته

پاشو یه چای برا خودت بذار یه اهنگ دبش یه قر بده حالت میاد سرجاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این بارم کوتاه بیا ارزششو نداره به خدا همین اعصاب خوردیا باعث هزارتا مریضی و درد میشه حالا به نظرت ...

در هر صورت این منم که باید کوتاه بیام چون اون اصلا اهل عذرخواهی نیست هیچ ،حتی خودشو مقصرم نمیبینه هیچوقت ... 

ولی میدونم بالاخره یه روز از پا درمیام اینقد میریزم تو خودم 

بخدا خسته ام پشت شونه چپم درد میگیره همیشه 

آخه حرف منم همینه اول صبحی بعد از دو روز تعطیلی که همش پیش خانوادشم بوده و خوش گذرونده چرا باید با م ...

خب عصری که اومد حالش خوب بود همینو بهش بگو اونم درارامش و بدون سرزنش

بگو عزیزم من خسته بودم این دو روز سرم شلوغ بوده نرسیدم کاش دعوا راه نمینداختی روزمونو تلخ نمیکردی هینقدر ساده و اروم دیگ هم کشش نده

2728

ببین اسی اصلا شوهرتو خبردار نکن میخای با پولات چی کار کنی ازمن به تو وصیت اصلا با مرد جماعت زیاد درمورد برنامه هات حرف نزن کار خودتو بکن میرفتی گوشواره میخریدی مینداختی اگه گفت این چیه یا مبارکه میگفتی 

دو سال و نیم

یه مهد خوب گیر بیار که مطمئن باشه بچتون رو دوتا سه ساعت بذار مهد به خودت برس باشگاه برو استخر برو خرید کن به خودت برس 

من این کار رو کردم به خدا زندگیمم تغییر کرده

همش تو خونه بودم به شوهرم غر میزدم عصبی شده بودم اما از وقتی این برنامه رو ریختم خیلی زندگیم تغییر کرده

وقتی من عصبانی بودم و غر میزدم خب مطمئنن شوهرمم عصبانی میشد و یه چیزی میگفت اینجوری میشد که دعواها بالا میگرفت

کلفت چیه اخه عزیز دلم چرا بیخودی برا خودت مساله رو بزرگ میکنی اونم سر صبحی اخلاقش سرجاش نبوده یه ح ...

نه من از کار خونه خسته نمیشم لذتم میبرم 

مشکلم اینه که اگه لبتسش تو سبد بوده حتی خودشم جاشو بلد نبود یعنی یادش نبود انداخته تو سبد باید بعدش اینهمه به من غر بزنه ؟ مگه وقتی اون پول کم میاره تو ماه من بهش غر میزنم؟

2738
بخدا من ازش دلخور بودم دو تا تاپیک قبلم نوشتم جریان دیشبو

با شلوارک که تو استخر راه نمیدن حتما باید مایو باشه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
یه مهد خوب گیر بیار که مطمئن باشه بچتون رو دوتا سه ساعت بذار مهد به خودت برس باشگاه برو استخر برو خر ...

خیلی دوست دارم ولی اگه بگم مطمئنا میگه هزینه اش زیاد میشه و ندارم و فلان 

یا مامانش برمیگرده میگه بچه باید مادر بالاسرش باشه

سرصبح بوده حالش سرجاش نبوده ولللشششس بیگیر بخاب بعد لباسارو بریز تو لباسشویی ظهرم که اومد به یه ورتم نگیر 

خیلی دوست دارم ولی اگه بگم مطمئنا میگه هزینه اش زیاد میشه و ندارم و فلان  یا مامانش برمیگرده م ...

کاراتو بکن دست بچتو بگیر برو پارک هم اون بازی میکنه هم خودت یه هوایی میخوری البته سرظهر برو که گرم باشه

عزیزم دعوای امروزتون اصلا چیز مهمی نبوده من جات بودم در رو که کوبید و رفت یه برو بابا میگفتم و تخت میخوابیدم

ولی بحث عیدی و کادو رو باهاش حرف بزن از حرفتم کوتاه نیا، یا چیزی نخواه حالا که خواستی کوتاه نیا

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
2706