2737
2734

چی شده؟؟؟

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دیگه اول صبحه برا دعوا

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731

ببین هوا چقد خوبه

برین تو حیاط نفس عمیق بکشین و لذت ببرین و خداروشکر کنین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

سرچی دعوات شد؟آرام بخش بخور 

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
سرچی دعوات شد؟آرام بخش بخور 

هوای بیرون خودش آرام بخشه

2738

من خواب بودم میخواست بره سرکار 

دیسب از دستش ناراجت شده بودم سر پول 

زودتر ازش اومدم تو تخت خوابیدم

اول صبحی صدام میکنه میگه کیفم کجاست پاشدم از کمد دادمش بهش

بعدش میگه شلوارکم کجاست منم گفتم نمیدونم لابد تو کشوته ندیدمش

بدون خداحافظی درو کوبید و رفت 

بهش پیام دادم میگم چته میگه نباید لباسا رو میشستی که من شلوارکمو بردارم 

حالا خدا شاهده دیشب و پریشب خانوادش مهمونم بودن بعدشم اصلا نمیدونستم که شلوارکش تو سبد لباساس

کلی سرم غر زد منم داد زدم و دستامو کوبیدم به دیوار 

بهش میگم من از دستت دلخور بودم

میگه من هیچ کار بدی نکردم دیشب

چی شدههههههههه؟چی شدههههههه؟(با لحن پسر فامیل دور)

ای خفه بشه فامیل دوررر😂😂😂

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2706