2737
2734
سلام چشم رو چشمم  انشالله سلامتی کاملشون عزیز دلم  دارن زیارت امین الله میخونن برا مامان ...

خدا خیرت بده عزیزم ایشالا خدا هرجی میخوای بهت بده ایشالا حاجت روا بشی گلم

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
منم الان اونجام خیییلی خوبه انشالله قسمت همتون بشه

سلام عزیزم میشه برام دعاکنی؟ دعاکن اقاماروهم بطلبه دلم لک زده برای حرمش 😢😭دعام کن امسال ازمون وکالت قبول بشم وباعشقم ازدواج کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رواق امام خمینی همین الان 

امام خمینی؟؟؟تو حرم امام رضا؟؟؟؟

من ک حرم یکبار تو عمرم نرفتم این عکساروهم عمم فرستاد سر واتساپ 

امام خمینی داریم تو حرم؟

آقا هستم🕵️‍♂️
2728
ميشه لطفاً از طرف من از امام رضا بخواي منو بطلبه برم زيارت و ني ني دار بشم ان شااله

برا همه من دعا میکنم بخدا روز اول که اومدم ضریح گرفتم  نینی سایت اومد تو ذهنم برا تمام  نینی سایتیا دعا کردم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
بله بله زیارتتون قبول آبجی 🙏

ممنون فدات بشم صبح باید برگردیم بعد یه 5 روز موندن تو مشهد خیلی دلم گرفته 😞

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
ممنون فدات بشم صبح باید برگردیم بعد یه 5 روز موندن تو مشهد خیلی دلم گرفته 😞

😳بله

(ضمیمه"بنده آقا هستم گفتم بگم چون حدس میزنم متوجه نشده باشید)

آقا هستم🕵️‍♂️
عزیزم التماس دعا پسرم از ظهر تا حالا تب کرده توروخدا واسمون دعا کن حالش بهتر بشه

😳😳😳من اونجا نیستم عمه بنده فرستادن 

اما امیدوارم هرچه سریعتر بهتر بشن اقازاده🙏🙏🙏

آقا هستم🕵️‍♂️
😳بله (ضمیمه"بنده آقا هستم گفتم بگم چون حدس میزنم متوجه نشده باشید)

اره متوجه نشدم ببخشید 🙈

😳😳😳من اونجا نیستم عمه بنده فرستادن  اما امیدوارم هرچه سریعتر بهتر بشن اقازاده🙏🙏🙏

ممنون زیارتشون قبول باشه انشاا...

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖