2737
2734
امام خمینی؟؟؟تو حرم امام رضا؟؟؟؟ من ک حرم یکبار تو عمرم نرفتم این عکساروهم عمم فرستاد سر واتساپ&nbs ...

اسم یکی از رواق های حرم،رواق امام خمینی هست.انشاالله قسمتتون بشه،خیلی باصفاست‌.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😳😳😳نمیدونستم 

حرم تمام ائمه رواق ها و صحن هایی داره که نام گزاری شده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
حرم تمام ائمه رواق ها و صحن هایی داره که نام گزاری شده.

بله جالب من ک یه بار رفتم اونم ۱۱بودم الان۲۷

ولی حج عمره با مادر رفتم خیلی عالی بود،ممنون از راهنماییتون 💐💐💐🙏🙏🙏🙏

آقا هستم🕵️‍♂️
2728

زیارتتون قبول اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی و سوره قدر می خونم میشه لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم و حاجت خودم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

الهی بزودی زود قسمتتون بشه الهی آمین⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
رواق امام خمینی همین الان 

زیارتتون قبول اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی و سوره قدر می خونم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم و همین طور حاجت خودم دعا کنین

2740

خوش بحالتون زیارتتون قبول .....التماس دعا خیلی خیلی هم واسه مریضها هم واسه منتظرهای بچه....بچها من چطوری ۵روز پریودمو عقب بندازم؟؟؟؟میام مشهد مریض میشم اگه مفنامیک اسید بخورم از چندروز قبل رفتن اثر میکنه ؟

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
خوش بحالتون زیارتتون قبول .....التماس دعا خیلی خیلی هم واسه مریضها هم واسه منتظرهای بچه....بچها من چ ...

😳اول اینکه بنده نرفتم عمم. اونجان عکس فرستادن و کلیپ و چت تصویری

دوما اینکه بنده آقا هستم 

آقا هستم🕵️‍♂️

التماس دعا 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

😢😢😢😢😢السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی

اخ که چقدر دلم گرفته ای خدا 

استارتر جون میشه به عمت بگی منو دعا کنه؟امام رضا یه گوشه چشمی بهم بندازه ؟😢😢😢😢😢

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم