2737
2739
این خواب رو جدی بگیر. اگر خودت دعایی چیزی انجام دادی از بین ببرش رفتن پیش رمال و دعا نویس مثل این می ...

باشه ولی اخه من ازقبل طلسمم کررن کاملاواضح بودهمش خواب بدمیدیدم وکبودای الکی روبدتم.الان چن وقته علایمم برگشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره چون طلسمش قویع. قبلنم خیلی خواب بددمیدیدم طلسم شکن گرفتم خوب شد اما چن هفتس خوابای بدم برگشتن زخ ...

فعلا‌ نماز صبحتو بخون و قرآن چند دقیقه دیگه اذان میده

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
2731
اره چون طلسمش قویع. قبلنم خیلی خواب بددمیدیدم طلسم شکن گرفتم خوب شد اما چن هفتس خوابای بدم برگشتن زخ ...

واااای دوستم مثل شما شده بود دقیقا

اصلش زیزیگولوعه ...من زیزیقلو میدوس👌😍خدایا پناهم باش که بهترین پناهی❤🧡💛💚💙💜🤎
2738
بچه هاتوروخدایه چیزی بگیت من میترسم😣

نترس عزیزم همیشه بعد خوابای ترسناک آیةالکرسی بخون من خوابای ترسناک و منفی زیاد می بینم تازه همه هم یادم می مونه ولی بعد خواب آیه الکرسی میخونم دعا می کنم تعبیر بد نشه تا حالا هم چیزی نشده  

Break up with your comfort zone
متاشفانه چن وقته نمازنمیخونم ..ممکنه به همین خاطر طلسمم برگشته باشه؟

بله ادمایی مثل شما ب محض نخوندن قرآن و نماز دچار این حالت میشن ب هیچ عنوان تحت هیج شرلیطی‌ نمازتو ترک نکن ک باز برگردن من شنیدم از نماز اول وقت وحشت دارن

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
ازه چن سال قبل یه خواستگاری ردکردم بعد فهمیدم طلسمم کردن مادرم رف طلسم شکن گرف امااون طرف ک طلسم شکن ...

پس اصلا نگران نباش چون همچین چیزی تو فکرت بوده خوابشو دیدی

برای طلسم‌ هم چهار قل زیاد بخون 

Break up with your comfort zone
2706