2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فک کنم بختک افتاده روت گلم ولی اگه جن دیدی تو خواب واقعیه یعنی واقعا جنو دیدی

واقعا؟خیلی حس بدی بودحتی وقتی بیدارشدم حس کردم یکی غیرازشوهرم تواتاق نفس کشیدولی فقط یه صدای نفس بودوتموم شد

صد در صد تعبیر داره. تا حالا خودتون یا همسرتون رفتین جایی برای فال گیری و دعا و اینجور چیزا؟ حتی چند ...

ازه چن سال قبل یه خواستگاری ردکردم بعد فهمیدم طلسمم کردن مادرم رف طلسم شکن گرف امااون طرف ک طلسم شکن کرف گف طلسم خیلی قویع ممکنه دوباره برگرده

واقعا؟خیلی حس بدی بودحتی وقتی بیدارشدم حس کردم یکی غیرازشوهرم تواتاق نفس کشیدولی فقط یه صدای نفس بود ...

ن این تلقینه عزیزماز شدت ترس اینجوری شدی منم خیلی اینجوری میشم معمولا تنهام تو خونه وقتی ظرف میشورم یا تو آشپزخونه کاری میکنم همش احساس میکنم ی چی از پشت سرم رد میشه

اصلش زیزیگولوعه ...من زیزیقلو میدوس👌😍خدایا پناهم باش که بهترین پناهی❤🧡💛💚💙💜🤎
2738
ن این تلقینه عزیزماز شدت ترس اینجوری شدی منم خیلی اینجوری میشم معمولا تنهام تو خونه وقتی ظرف میشورم ...

اره ولی اخه خوابم . حتی طلسم شکنم درست بود واقعا گرفتم وبهم گفتن طلسمت قویه برمیگرده

واقعا؟خیلی حس بدی بودحتی وقتی بیدارشدم حس کردم یکی غیرازشوهرم تواتاق نفس کشیدولی فقط یه صدای نفس بود ...

برای توکمه حالا نترسی من میخواستن ببرن اما محکم گرفتم شوهرمو صلوات فرستادم، یه موقع یکی دشمنی میکنه دعامینوسه سوره قل خوبه آیت الکرسی خاک تربت

اره ولی اخه خوابم . حتی طلسم شکنم درست بود واقعا گرفتم وبهم گفتن طلسمت قویه برمیگرده

ی چی بگم منم شنیدم ک میگن برمیگرده  ولی بازم برو پیش همون کسی ک طلسم شکونده مطلبو بگو بهش

اصلش زیزیگولوعه ...من زیزیقلو میدوس👌😍خدایا پناهم باش که بهترین پناهی❤🧡💛💚💙💜🤎
ازه چن سال قبل یه خواستگاری ردکردم بعد فهمیدم طلسمم کردن مادرم رف طلسم شکن گرف امااون طرف ک طلسم شکن ...

این خواب رو جدی بگیر. اگر خودت دعایی چیزی انجام دادی از بین ببرش رفتن پیش رمال و دعا نویس مثل این میمونه که با دستای خودت اجنه رو وارد زندگیت کنی ی متنی رو براتون میفرستم اینجا نه تو تاپیک های قبلیت. بنویس هم پیش خودت باشه هم بزار تو خونه ات

این نیز بگذرد
ی چی بگم منم شنیدم ک میگن برمیگرده  ولی بازم برو پیش همون کسی ک طلسم شکونده مطلبو بگو بهش

اره چون طلسمش قویع. قبلنم خیلی خواب بددمیدیدم طلسم شکن گرفتم خوب شد اما چن هفتس خوابای بدم برگشتن زخمای الکی بدنمو حال روحی بدم...

2706