2737
2739
عنوان

عشق قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 83 پست
 چیکارکنم اخه😔 

خطت رو روشن کن 

باهاش حرف بزن 

اسمش نمیدونم چیه 

غروره لجبازیه جوونیه 

هرچی بود 

از من مثه سرطان شد تو زندگیم 

نذار مدیون بشی به خودت 

اگه واقعا دوستش داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خطت رو روشن کن  باهاش حرف بزن  اسمش نمیدونم چیه  غروره لجبازیه جوونیه  هرچی ...

واقعا دوسش دارم 😔 ولی نمیتونم این کارارو کنم حرفای بدی زد بهم نمیتونم برم سمتش

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
2731
چی شد مگه؟ چیکار کرده؟ میتونی بگی؟

اره میگم 

هیچی سر یه چیز خیلی مسخره بود😟 دعوامون شد بعد گف من نمیتونم بتواعتمادداشته باشم چندروز هی سرد حرف زد باهام . یه شب نخوابید فرداشبش ک حرف زدیم اعصابم خوردشد جوابشو ندادم گفت من دوشبه بخاطر تو نخوابیدم بعدتو جوابمو نمیدی منم گفتم میتونی بخوابی منت سرمن نزار ازین حرفم ناراحت شد گفت حرف دهنتو نمیفهمی بعد هی سرد حرف زد باهام یهو گف ارزش نداری حیف اینکه باهات حرف بزنه ادم نمیدونم تو مخت چی میگذره منم ناراحت شدم گفتم حرفات تموم شد دیگه نمیخوای چیزی بم بگی ؟ گفت نه چیزی ندارم بگم گفتم مطمعنی گف اره 

بقیشو الان میگم

اره میگم  هیچی سر یه چیز خیلی مسخره بود😟 دعوامون شد بعد گف من نمیتونم بتواعتمادداشته باشم چند ...

بعدشم گفتم حیف حرف زدن نه حیف این همه وقت ک باهات بودم اشتباکردم نشناختمت تو منو دوست نداری اگه داشتی باحرفات دلمو نمیشکستی من ادمه زندگی نیستم بدردت نمیخورم ارزش ندارم برو با یکی اینجوری نباشه 😟

وقتی ام سین کرد تلگراممو دیلیت زدم خطمو خاموش کردم😔

2738
بعدشم گفتم حیف حرف زدن نه حیف این همه وقت ک باهات بودم اشتباکردم نشناختمت تو منو دوست نداری اگه داشت ...

ببین... به جایی میرسی که دلت برای تیکه و کنایه هاش تنگ بشه.... اون ناراحت بوده تو براش ارزش قائل نشدی

ببین... به جایی میرسی که دلت برای تیکه و کنایه هاش تنگ بشه.... اون ناراحت بوده تو براش ارزش قائل نشد ...

اون برامن ارزش قائل نشده اخه ادم به کسی ک مث زنشه ادعا میکنه دوسش داره عاشقشه میگه ارزش نداری ؟ حیف حرف زدن باهات؟😟

واقعا چرا ایطوریه 😭😭 کاش حداقل یه جوری از یاد ادم میرفت.... بعضیا فکر میکنن دست خود ادمه.... که را ...

😞😞😞😞💔💔

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
اون برامن ارزش قائل نشده اخه ادم به کسی ک مث زنشه ادعا میکنه دوسش داره عاشقشه میگه ارزش نداری ؟ حیف ...

تو دعوادحلوا خیر نمیکنن 

مردا اصن عقل ندارن بخوان فکر کنن ببینن چی گفتن 

سر هیچ و پوچ همه چیزو خراب نکن 

حداقل بهش فرصت حرف زدن میدادی

نه اصلا.... نه شماره ای ازش دارم نه عکسی نه چیزی  حتی اگه روزانه بهش فکر نکنم شب ها خوابشو میب ...

در طول روز چقدر به شوهرت به کاراش فکر میکنی

اون چقدر بهت محبت داره؟

محبت کلامی و عملی 

چندبار برات کادو خریده 

کجاها کنارت بوده 

بالاخره ۳ سال زندگی کم نیس

به این فکر کن تمام این ۳ سال شوهرت بوده و محبت کرده 

انصاف نیس  تو به کس دیگه فکر کنی

اون ۷ ساله با زنشه محبت کرده به اون . حتی فکرشم پیش تو نیس.کار میکنه کادو میخره واسه زن خودش

تو رو فراموش کرده 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706