2733
2734
عنوان

دوستی با مرد متاهل

611 بازدید | 42 پست

یکم قبل یکی تاپیک زد که با یه مرد متاهل که دو تا بچه داره دوسته و زده بود چیکار کنم؛ یاد یه خاطره افتادم:

چند سال پیش تو یه شرکتی کار می کردم که مدیرش یه خانم جذاب و زیبا رو اورد و به عنوان نامزدش به همه معرفی کرد، من به شخصه تعجب کردم چون خانمه خیلی سر بود، بعد چند ماه که از بودنم تو اون شرکت گذشت، فهمیدم که اقای مدیر زن داره و یه دختر ۴ ۵ ساله فوق العاده خوشگل داره و با وقاحت تمام دوست دخترشم اورده شرکت و هر روز با هم میرن و میان، اون خانم هم می دونست که دوست پسرش زن و بچه داره اما امیدوار بود که اونو طلاق بده و باهاش ازدواج کنه، حدود ۵ ۶ ماهی رابطه شون خوب بود و بعد نمی دونم سر چی بهم خورد. 

فقط دلم برای اون بچه می سوخت که نمی دونست چه پدر گندی داره.

واقعا درک نمی کنم اینایی که میرن نفر سوم یه زندگی دیگه میشن هدفشون چیه؟ واقعا فکر هم می کنن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون تاپیک نباید میترکید 

باید اون حجم از نفرتو عصبانیتو همه میدیدن

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2728
2738

اونجورآدما یه زندگی خراب کن بیشترنیستن ✌

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
اون تاپیک نباید میترکید  باید اون حجم از نفرتو عصبانیتو همه میدیدن

نفرت از چی؟ میشه توضیح بدی 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

شما نبودی اون تاپیک؟

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2706