2737
2739
عنوان

باطن زندگیتونو با ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 52 پست

جاریہ منو ھرکی ببینہ فکر میکنہ با شوھرش لیلو مجنونن ،از بس تو جمع نقش بازی میکنہ ،،ولی خبراش میاد کہ شوھرش ھر روز تو پارتیاس،،ولی یہ جور رفتار میکنہ ادم فک میکنہ از شوھر این عاشقتر وجود ندارہ،ھرکی واقعیتو ندونہ واقعا بہ زندگیش حسرت میخورہ

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

ببين من واقعاً اين جمله رو بهش رسيدم واقعاً ميگم.اطرافيانم پر از آدمهايي هستن كه همه چي دارند همه چي.بهترين خونه ها بهترين ماشين و رويايي ترين سفرهاي خارج از كشور و ويلاهاي آنچناني تو سواحل اسپانيا ولي پيش زنهاشون كه ميشينه همه از خيانت و بد اخلاقي و حتي دست بزنهاي همساً شون مينالن.جالبه كه بدونيد اكثر همسراءون هم تحصيلات عاليه دارن.خلاصه كه احساس خوشبختي نميكنند.يك نفر بود ميشناسمش اون بنده خدا از نظر مالي مشكل داشتن من هميشه ميگفتم با اينكه وضع مالي خوبي ندارند ولي خدارو شكر خوشبختم.خانومش دردو دل حرد باهام گفت نميدوني چقدر بداخلاقه.براي من پول نداشتن اصلا مهم نيست.فقط نميدونيد چقدر بداخلاقه.

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دبیرستان یه همکلاسی داشتم خیلی خوشگل و خونواده دار و مهربون ازدواج کرد خیلی ها میگفتن خوش به حالش آخه شوهرش هم خوشگل هم پولدار بود بعد چند سال با یه بچه طلاق گرفت چون شوهرش هیز و دختر باز بود  بعد طلاقش شوهرش جشن طلاق گرفت الانم وسایلاش تو انبار کارخونه شوهرش خاک میخوره 

2728

صددرصد درسته 

ما يه مدت پيش به يكي از زيباترين شهرهاي امريكا سفر كرديم(خودمون ساكن امريكاييم)

لباساي خيلي خوشگل پوشيديم با شوهرم و دخترم و رفتيم عكس انداختيم بعد گذاشتيم توي اينستا يه عالمه كامنت برامون گذاشتن هم كل فاميلا هم بقيه كه واي چقد خوشگليد چقد خوشبختيد چه جاي زيبايي رفتيد خوشبحالتون 

براتون نگم اون روز من و شوهرم يه دعواي حسابي كرده بوديم اعصابمون خورد دخترم از يه طرف جيغ و داد و سفر رو بهمون كوفت كرده بود من اونروز تا مرز خودكشي پيش رفته بودم ولي خب از اين لحظه ها كه عكس نگرفتيم 😁

بعد كه كامنتا رو ميخوندم به شوهرم ميگفتم مردم چه ساده ان 

عقلشون به چشمشونه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

من خودم ب شخصه ظاهر زندگیم خوبه باطنشم خوبه حداقل برای خودم

ولی برعکس ی عده ک خیلی خوب نشون میدن ظاهرو ما ترجیح میدیم معمولی نشون بدیم ک کسی توجهش ب زندگی ما جلب نشه آسایش و آرامشمون واسه خودمون باشه

در مورد بقیه هم نظری ندارم از کجا بدونم خوبن واقعا یا بد

خداکنه همه راضی باشن 

2740
من همش زندگی خودمو با خواهرشوهرم‌مقایسه میکنم از باطنشم خبر دارم که عالیه تفاوتش در حد جهنم و بهشته ...

این اسمش حسادته خوب عزیزم هر کسی یه بختی داره،منم یه جورایی شبیهتم ولی همیشه از خوشبختی دیگران خوشحال میشم تا خدا به خودمم کمک کنه از پس مشکلاتم بر بیام

اونجا الان شبه یا روزه??? اولین سوال یه ندید پدید از یه خارج نشین😎😎😎😎

يه ربع به چهار بعد از ظهر 

اختيار داري عزيز 😘😘

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

سلام،کاربری مردم.

ی مدته ب شدت ب زیبارویی بی وفا علاقه مندم.

خوروخوابو فراموش کردم. از فکر زیاد درگیر کار میکنم خودمو

ب شدت ورزش میکنم تا از این فشار راحت شم.

مطالعه میکنم و ذهنمو و حواسمو پرت موضوعات پیچیده و سخت میکنم.

هرکی ام منو میبینه ، میگه آفرین چ اندامی چ ایده آل

چ ورزش کار

چ کوهنوردی

و...

چقد اهل مطالعس...

چقد فرهیخته

چ کاری، چقد درآمد خوب داری و...

نمیدونم اغلب این کارارو بخاطر فرار از شرایطم میکنم.

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
این اسمش حسادته خوب عزیزم هر کسی یه بختی داره،منم یه جورایی شبیهتم ولی همیشه از خوشبختی دیگران خوشحا ...

از خوشبختیش ناراحت نمیشم ایشالله خوشیش دوچندان شه.فقط گلایه از خدا دارم دارم چرا یکی غرق در خوشبختی یکیم مثل من همش در حال حرص خوردن از بختش

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
صددرصد درسته  ما يه مدت پيش به يكي از زيباترين شهرهاي امريكا سفر كرديم(خودمون ساكن امريكا ...

فکر میکنم اگه از خوشبختیاتون نگین بهتره فوراً آدم چشم میخوره واسه من که با کوچکترین تعریفی همون روز بحثمون شده با همسرم