2737
2734
عنوان

خانما بیاین خیلی حاالم بده 😭 راجب شوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 71 پست

من مطمئنم شیشه است . حاضرم قسم بخورم. جواب خدا رو هم خودم میدم. تمام تلاشمم میکنم که این بنده خدا منصرف کنم از ازدواج چون از همین الان دارم آینده اش رو میبینم. ولی دیگه خواست حماقت کنه حرف تو رو گوش بده بدبخت بشه با خودشه . یا علی

موافقم اگه مطمعن شدی شیشه مصرف میکنه حتما طلاق بگیر میدونم دلبستگی سخته ولی بعداز ی مدت حتی از خودتم ...

این خانم اصلا ازمصرف شیشه مطمئن نیست بقیه نظرای خودشون ومیگن چرا بیخودی تو دلشو خالی میکنید 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم خودت میدونی با ی عاقلتریا مشاوره صحبت کن ولی اینو بدون ک هیچکی مث خودش نمیتونه واسه زندگیش تصمیم بگیره

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
این خانم اصلا ازمصرف شیشه مطمئن نیست بقیه نظرای خودشون ومیگن چرا بیخودی تو دلشو خالی میکنید 

میتونه مطمعن بشه دارم میگم من با آدمی ک شیشه مصرف میکنه ارتباط نزدیک دارم ک اگه قرص نخوره همین حالتی ک این خانم گفته پیدا میکنه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2728
میتونه مطمعن بشه دارم میگم من با آدمی ک شیشه مصرف میکنه ارتباط نزدیک دارم ک اگه قرص نخوره همین حالتی ...

اخه خیلی سوسوله‌امکان نداره باباشم وحشتناک روش نظارت داره کلا ذات همسر من بداخلاقه😭

اخه خیلی سوسوله‌امکان نداره باباشم وحشتناک روش نظارت داره کلا ذات همسر من بداخلاقه😭

میگم ک بازم خودت میدون بهترین کاراینه ک بره پیش مشاوره بعد مگه آدمای ک معتاد شدن روشون نظارت نبوده من آدم میشناسم از فامیل بزرگ و مذهبی هستن ولی یکی از پسراش کارتون خواب شده 

2738

عزیزم قرصایی که روانپزشک دادن رو حتما حتما به موقع بهش گوش زد کنید استفاده کنه،. واقعا تاثیر داره،. دیدم که میگم بخدا. ی مدت استفاده کنن آروم میشن و خلق و خوشون بهتر میشه،. به شرط اینکه مرتب بخورن و سرخود قطع نکنن

به حرفم اعتماد کن