2737
2739

من تو دوران عقدم متاسفانه همسزم ب شدت پرخاشگر و وقتی عصبی میشه ب زمین و زمان فحش ناموسی میده و توخیابونم با ماشینا مرتب درگیره و فحش   و  بامنم مرتب  حرف زدنش تحقیر کنندس یا کارا و حرفایی میزنه که خیلی از نظر روحی آزردت میکنه  از وقتیم عقد کردیم سر ی کار نمونده و مرتب کار عوض میکنه  بماند که چقدر مستقیما ب خانوادم فحش و توهین کرده بهشون مثلا گفته گداها وخسیس اینا بخدا دیگ خستم و ب جدایی فکرمیکنم ولی خداشاهده بعضی روزا چنان  مهربون و  مظلومه که اصلا باورت‌نمیشه این چه هیولایی تو ذاتش داره و دلت  نرم میشه انگار من ب شدت ب شوهرم وابستم و الان ب طلاق ک فکرمیکنم دست وپام میلرزه و نفسم میگیره و قلبم درد میگیره از ی طرفم تحمل کاراش اصلا نداره و دیگ طاقت این نوع رفتاراش ندارم بارها جلسه گذاشتیم مشاوره رفتیم روانپزشکم حتی بردنش گفت اگه قرصاشو نخوره ب شدت تو زندگیش ب مشکل برمیخوره  حالا   دارم دیوونه میشم نه تحمل دوریش دارم بشدت وابستم نه تحمل کاراشو ندارم باز از نظر روحی آزارم میده و خفه میشم بخدا دیگ از بس فکر کردم واشک ریختم خستم  قدرت تصمیم گیری نداره بودنش برام درده نبودنشم درده‌   شما جای من بودید چی میکردید دیگ دارم دق میکنم از بس شب وروزم شده این جیزا 😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داروهاشو نمیخوره؟ذهنیتت رو رو این بزار که باید توی طولانی مدت درمان بشه

کار یکسال دوسال نبیت

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738

الان جدا شی بهتر از بعد عروسی با یه بچه تو بغلته

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2706