2737
2734
عنوان

چجوری شوهرمو راضی کنم که.....

745 بازدید | 21 پست

برام ماشین بخره یه بچه کوچیک دارم خونمون تو این مسکن مهره که کیلومترها با شهر فاصله داره ماشین داریم ولی شوهرم به من نمیده خیلی به ماشینش وابسته است حتی تا سر کوچه ام با ماشین میره منم که هر چی بخوام بگیرم باید برم شهر تهیه کنم از طرفی خونه نشین شدم و هیچ جا نمیتونم برم با بچه شوهرم خشکه تعصبه ازاونا که میگه زن آفریده شده واسه تو خونه امشب بهش گفتم وام بگیر من یه رنو پی کی بخرم چون واقعا احتیاج دارم نمیدونید چه خبر کرد داد بیداد هوار راه انداخت که همینم مونده واسه تو ماشین بخرم اصلا حرفشم نزن ولی من واقعا

ماشین لازم دارم شرایط خرید ماشین و داره همین چند وقت پیش میگفت میخوام برا داداشم وام بگیرم قسطشو خودم بدم اونم خونه بخره یا چند وقت دیگه عروسی خواهرشوهرمه میخواد سه میلیون کادو بده بهش ولی من میگم ماشین بخر برام میگه پول ندارم آخه یه رنو پی کی مگه چنده فوقش دوازده تومن 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........

متاسفانه این مشکل خیلی از خانم هاس ک یا شوهراشون تعصب بیجا دارن یا در گذشته خاطره فوق العاده بدی دارن

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی راضی نمیشه خودتو خسته نکن

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
متاسفانه این مشکل خیلی از خانم هاس ک یا شوهراشون تعصب بیجا دارن یا در گذشته خاطره فوق العاده بدی دار ...

خوب تکلیف چیه من که نمیتونم هر روز یه بچه رو بگیرم کولم برم شهر و بیام 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
2740
شوهر من اصلا نمیزاره گواهینامه بگیرم چه برسه ماشین بخره برام

وای مثل شوهر من اه خیلی خود خواهن بنظرتون  چجور  راضی اش کنم

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
بنظرم بجای ماشین یه وام درست حسابی بگیرید خونتونو به شهر نزدیک کنید

مگه با ده تومن وام میشه خونه خرید آخه تو این وضع و اوضاع همینم گیرمون اومده باید دو دستی بچسبیم بهش

مگه با ده تومن وام میشه خونه خرید آخه تو این وضع و اوضاع همینم گیرمون اومده باید دو دستی بچسبیم بهش

با ده تومن ماشینم نمیدن اخه

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
خودت پس انداز یا طلا نداری بخری مقابل عمل انمام شده قرارش بدی؟؟

نه طلا ندارم میگم که خشکه تعصبه بعد عقد حتی نذاشت من درسمو تموم کنم لیسانسمو بگیرم منو خونه نشین کرده چاق شدم حالا هی هیکلمو مسخره میکنه 

پس مجبوری وادارش کنی خونرو عوض کنه چون واقعا سختته درضمن دلتم الکی نسوزه براش ب اندازه کافی پول و سرمایه دارن

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
وقتی راضی نمیشه خودتو خسته نکن

اخه چیزیه که احتیاجه اگه خودم تنها بودم عیب نداشت ولی با بچه مشکله فردا زمستونه من چجوری بچه رو تو این سرما ببرم بیرون و بیام