2737
2734
عنوان

چجوری شوهرمو راضی کنم که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 21 پست
نه طلا ندارم میگم که خشکه تعصبه بعد عقد حتی نذاشت من درسمو تموم کنم لیسانسمو بگیرم منو خونه نشین کرد ...

دقیقااا مث همسر من😪😪😪چیزی ندارم بگم جز ارزوی ارامش برات.بچه رو بکن اهرم فشار زبانش بگیر.تکرار حرف موجب پذیرفته شدن و انجامش میشه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
با ده تومن ماشینم نمیدن اخه

چرا تو دیوار پر از ماشینای پی کی با قیمت ده تومن دوازده تومنه 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چیزیه که احتیاجه اگه خودم تنها بودم عیب نداشت ولی با بچه مشکله فردا زمستونه من چجوری بچه رو تو ا ...

نرو بیرون هروز هرهفته هرماه هی لیست بده بهش بگو فلانو بگیر تا کفری شه 

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
وای مثل شوهر من اه خیلی خود خواهن بنظرتون  چجور  راضی اش کنم

برا من که هر چی میگم میگه تو خواب ببینی گواهینامه گرفتی 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
2728
نرو بیرون هروز هرهفته هرماه هی لیست بده بهش بگو فلانو بگیر تا کفری شه 

نیستش خونه از هفت صبح تا ده شب سر کاره 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
نیستش خونه از هفت صبح تا ده شب سر کاره 

اه پ چقد حرص دراره  حالا ی مدت گیرنده  بهش ببین درس میشه یانه  الکی بهش بگو میخام برم بیرون بچه رو هرسری میدم دست ی همسایه نمیتونم با خودم هی ببرمش ک مریض شه باز شایدبخاطر بچه کوتاه بیاد

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان