2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شمارتو بده 5 دقیقه یکبار چکت کنم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
شماره ماشین رو همیجا تایپ کن. اگه میتونی یک عکس از راننده بگیر بزار اینجا ما هم ببینیم

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 دیووونه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2740
دست شما درد نکنه بک بلانسبتی چیزی.    

ببخشید من اول فک کردم خانمی بعد هم گفتم ببخشید حواسم نبود یهو پاکش کردم🤦‍♀️

ببخشید من اول فک کردم خانمی بعد هم گفتم ببخشید حواسم نبود یهو پاکش کردم🤦‍♀️

نه خانمی منم شوخی کردم. اتفاقا از صداقتت خوشم اومد. الان همه تقریبا دپرسن والا خواهر. گفتم یک چیزی بگم خانمها یکذره شاد بشن

از دست مردا دپرسن دیگه خوبه خودتون میدونین خانما دپرسن

نه والا منظور من صرفا خانم ها نبودن من قاطی اقایون هستم میدونم. به خدا وضعیت روحی اقایون خیلی بدتره. مخصوصا اقایون متاهل متعهد . زیر بار فشار مشکلات اقتصادی گردن خم کردن بیچاره ها

نه والا منظور من صرفا خانم ها نبودن من قاطی اقایون هستم میدونم. به خدا وضعیت روحی اقایون خیلی بدتره. ...

خود اقایون مقصرن اگه درست رفتار کنن خانما جونشونم میدن براشون .بخدا انقد زن بد دیدم که مرد خوب جمش کرد .بعضی خانما از نامردی شوهراشون تو این جامعه گرگ شدن خیلی هاشون میخوان انتقام بگیرن ولی نمیدوننن زندگی ی نفر دیگم خراب میشه تو رو خدا ی کم مرد باشین البته منظورم به همه مردا نیس

همین که بتونی خودت باشی کافیه...😉