2737
2739
عنوان

خانم های باردار بالای 4ماه تورو خدا بیایین ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 49 پست
اگه جفتت قدامی یکم دیر باید حس کنی حرکت نی نی رو جفت من خلفیه زود حرکتش حس کردم.... حالا جوگدید میبی ...

مال من قدامیه اونو نمیدونم گلم اما نی نی من سمت چپه و زیر زیر دلم ضربه میزنه سمت چپ تازه جفتمم پایین هست خدا به دادم برسه آنقدر هم خونمون پله داره که نگو

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من قدامیه اونو نمیدونم گلم اما نی نی من سمت چپه و زیر زیر دلم ضربه میزنه سمت چپ تازه جفتمم پایین ...

راستی نی نیت پسربا دخمله...سعی کن زیاد از خونه بیرون نزنی حالا که پله ها زیاده یا خواستی بزنی بیرون اروم اروم از پله بیا پایین و مکث داشته باشه رو هر دوسه پله .... مال من همش راست جدید اومده وسط ناف چپ راست میره بعد بر میگرده راست باز ولی امروز که نارلحت بودم ضربه ها محکم چپ راست وسط نافت زد خیلی نارلحت شدم گفتم حتما روش اثر گذاشته ناراحتی من

2731