2733
2739
عنوان

خانم های باردار بالای 4ماه تورو خدا بیایین ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزدیکی داشتی یا کار سنگینی چیزی انجام‌دادی

هیچ کدوم فقط دیروز زرشک پلو خوردم زعفرونش زیاد بود البته ی پیش دستی خوردم اما بعدش عذاب وجدان گرفتم نمیدونم چون زرشک زعفرون داشته از اون نیس یعنی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
بچه ها من وقتی از یه موضوع ناراحت میشم خیلی پا میکوبه چرا

چون از الان هوای مادرش رو داره دوس نداره ناراحتیش رو ببینه ای جانمم میگه غصه نخوری من هستم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2728
هیچ کدوم فقط دیروز زرشک پلو خوردم زعفرونش زیاد بود البته ی پیش دستی خوردم اما بعدش عذاب وجدان گرفتم ...

نخور منم پسته کوهی خوردم اسمش کلخنگ دیدم حرکت کم شد دل درد گرفتم کلا زرشک زعفرون نخور منم میترسم بخورم.... من نزدیکی هم ندارم.... ببین یه کاری کن بهت میگم ولی زیاد این حالت نمون چون برا جنین خوب نیست در حد دو دقیقه اینجور طاق باز بهواب دستت اروم بذار رو شکمت ببین لگد میزنه چون خون رسانیش کم بشه لگد میزنه که بری پهلو پهلو چپ هم بخواب ولی شد نی نی منم یه روز کم حرکت کرده بعد فرداش جبران کرد ولی زیادم سر پا باشی اون کم حرکت میکنه شاید خسته استراحت داره میکنه ولی فردا برو مرکز بهداشت یه یونو کید بذار صدا قلبش بشنو بعدم خالت که داری به ماما بگو یه یه وقت بگیر پیش دکترت برو بهش بگو که خیالت راحت بشه خودت 

چون از الان هوای مادرش رو داره دوس نداره ناراحتیش رو ببینه ای جانمم میگه غصه نخوری من هستم

نمیدونم چرا اینجور خیلی گاهی نگران میشم امروز از یه موضوع خیلی ناراحت شدم محکم پا میکوبید 

نمیدونم چرا اینجور خیلی گاهی نگران میشم امروز از یه موضوع خیلی ناراحت شدم محکم پا میکوبید 

خوبه باز خداروشکر حسش میکنی،نه ولش کن نخور به استرس بعدش نمی ارزه والا ماها شانس نداریم می خوریم خدای نکرده ی اتفاقی میوفته خواهرشوهرم 5هفته اش بود آنقدر خورد لیوان لیوان که بیوفته نیوفتاد اونم الان همه چیز میخوره الانم رفته تو 8ماه چیزی نشده همه چیز دست خداست

2740

[QUOTE=108978540]خوبه باز خداروشکر حسش میکنی،نه ولش کن نخور به استرس بعدش نمی ارزه والا ماها شانس نداریم می خوریم خدا ...[/QUOTE

اره خواهرشوهر منم همینجور کلی دمنوش زعفرون خورد فایده نکرد... الان ابان زایمانش هست اره منم از همین میترسم میگم بخورم خدا نکرده چیزی بشه  ولی الکی به خودت استرس نده ..‌ من میگم خسته نی نیت ولی فردا بلند شو صبحانه کامل بخور با میوه ناهار سیر ببین حرکت میکنه اگه دیگه نگرانت ورد برو دکتر خودت استرس نده خیالت راحت بشه 

[QUOTE=108978540]خوبه باز خداروشکر حسش میکنی،نه ولش کن نخور به استرس بعدش نمی ارزه والا ماها شانس ند ...

توکل بخدا زنگ زدم دوشنبه نوبت داد بهم دکترم انشالله که فردا تلافی امروزم در بیاره همش تکون بخوره

به منم میگن بخور زعفرون چیزی نمیشه ولی میترسم 

شما الان چند هفته ای

توکل بخدا زنگ زدم دوشنبه نوبت داد بهم دکترم انشالله که فردا تلافی امروزم در بیاره همش تکون بخوره

اره عزیزم ناراحت نباش انشالله من خوب اثاث کشی افتادم همش سرپا بخدا نگران بچه بودم یه روز خیلی سرپا بودم کلا تکون نخورد مثل خودت استرس داشتم .... ولی فردا تلافی کرد وقتی ما زیاد فعالیت کنیم اون خسته میشه جنین هم نیاز به استراحت داره فردا  حتما صبحانه میوه ناهار سیر بخور بخواب پهلو استراحت کن مطمینم حرکت میکنه خدا خودش نی نی گل داده خودشم حواسش بهش هست نگران نباش عزیزم

من اللن عزیزم بیست و پنج دیگه دارم پر میکنم.... شما چند هفته ایی

21تازه رفتم توش

2706