2703
2553

شماها هفته های اولی که نی نی تکون میخورد بعداز هر غذای که میخوردی به پهلو میخوابیدید تکون میخورد؟یا نه میشد مثلا نصف روز خبری نباشه ازش من الان تقریبا ی هفته اس احساس میکنم حرکت هاش رو بعداز هر غذای که میخوردم به پهلو میخوابیدم میفهمیدم اما امروز از صبح هیچی به هیچی شاید صبح دوبار خیلی کم اونم میگم نکنه تلقین بوده از صبحم خیلی دل درد دارم نگرانم یعنی چیزی شده

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم نکنه اونا اصلا حرکات جنین نبوده گیج شدم آخه جفتم قدامی هست هفته 21هستم میگن قدامی دیر متوجه میشی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2720

عزیزم خیلیا تا ۲۵ هفته هم نمیفهمن چیزی نترس از هفته ۲۷ ب بعد حرکات مهمه باید بشمری وگرنه همین ک متوجه تکونش میشی کافیه

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

هفته هامون نزدیک همه

من یع روز حس میکنم چند روز نه

فکر کنم بالای25 یا27 هفته تکونارو چک میکنن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

عزیزم منم اولاش مثل شما بودم. هر از گاهی یه تکون حس میکردم. خیلی وقتا هم از صبح تا شب هیچی به حدی که میرفتم صدای قلبش رو گوش میکردم. ولی از هفته ۲۵ به بعد کاملا حس میکنم مخصوصا بعد از غذا

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2714

برا من پیش اومده بود

بعضی روزا بیشتر بود بعضی روزا کمتر گاهیم پیش میومد یه روز تکون نمیخورد یا فقط یکی دو حرکت کوچیک ولی یه چیز شیرین میخوردم تکون میخورد

ولی درد نداشتم اگه درد داری محض احتیاط یه دکتر برو

دو‌تا شکلات بخور همین الان ببین تکون میخوره یا نه؟؟ زود باش

نوشابه خوردم شکلات پشمک خرما بخدا دارم دیونه میشم

سلام عزیزم این چک کردن های جنین به این شکل تو ماه نهمه که بچه دقیقا بزرگ شده

من الان هفته ی اخرم بازم هر دفعه چیز شیرین میخورم و به پهلو میشم لزوما تکون نمی خوره

بچه شما الان ۱۵ سانتم نیست ممکنه حرکاتشو احساس نکنی

ن عزیزم من یبار سر این موضوع رفتم دکتر گفت تا هفته ۳۰ ما اصلا توصیه نمیکنیم ک حرکات بچه رو بشمارید یا زر نظر بگیرید بچه الان رفتاراش غیر قابل پیش بینی نگران نشو منم شدم رفتم گفت اصلا کی بت اجازه دادی بشماری نشماردیگه خانوم الکی به خودت استرس میدی

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2706