2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست
خدانکشتت😂😂😂😂خودش نهه ولی دخترش همراهشه خدایی اون به تاپیک ما نیاز مبرم دارم خیلی واجبه براش😄😄

الان برو به صورت نامحسوس کاربری براش درست کن تگش کن اینجا من خودم بقیشو براش توضیح میدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشالله بهت چه ورزش سنگینی انقدخودتو اذیت نکن از پا درمیای🤣🤣🤣🤣🤣واجب شد منم‌یبار امتحان کنم🤣🤣

هوم‌🤔🤔🤔

لش کردنو میگی 

من تو طول هفته هشت روز لش کردم 😂😂😂😂

2728
جای بند سوتینو  میگماا یعنی ازشون متنفرم  پهلوهام اب شدن ولی اونا نه اینا نتیجه چاقی افراط ...

فهمیدم وای اره خانواده ی شوهر منم بنده خداها از اون ناحیه چاق میشن تا زیر شکم اصلا بگو اینا یه ذره باس ن و رون دارن 

منم شرایط باشگاه رفتن ندارم فقط هر سری میام میگم قراره برم اخر سرم نمیرم‌😑😑😑

بخدا میخوام اکستنشین کنم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

آره فقط اون اکستینیشنیستنیش رو سه بار بنویس پشت هم 

گفتم یه شوک  بدم به خودم یه هفته. سویدی روزدم رویخچال کم وبیش طبق اون رفتم..حالا به نظرت ادامش ...

وااا سوئدی اگه طبق خودش پیش بری خوبه منتها کافیه یه روز رعایت نکنی بلافاصله کاهشات برمیگرده 

خودت میدونی من میگم یهو بدنت استپ میکنه اونوقت مجبوری کالری پایین تر از این ببندی که کاهش داشته باشی 

2738
من فقط دوشنبه رو خوب بودم،امروزو دیروزو گند زدم،امیدوارم فردا رو دیگه نخورم،ک اگه ۵ شنبه وجمعه رو بخ ...

منم بدتر ازتو یه روز عالی میبندم یه روز بالای دوهزار 🤯🤯چه غلطی من دارم میکنم نمیدونم والا 

حالا تو فعلا حبس شو بعدا اگه به صلاح بود به ارزو میگیم 

منم بدددد میاد از این کارا اکستیشن مو و مژه و....فقط عمل بینی دوست دارررم😍😍😍 دیگه با هرچیزه دیگه ...

وای وای اره ولی من فقط موژهدوس دارم البته میدونی اونم دارما منتها دوس دارم وحشتناک پر باشه و بلند که جرعت این کارارو ندارم 

از قدیم گفتن 

ابریشم تو داده حُسنی که خدا داده 

فهمیدم وای اره خانواده ی شوهر منم بنده خداها از اون ناحیه چاق میشن تا زیر شکم اصلا بگو اینا یه ذره ب ...

سلام میشه بگین هر روز چندتا خرما مجازیم که بخوریم؟

وزن شروع ۷۰وزن هدف اول۶۵وزن هدف دوم۶۰ وزن هدف سوم ۵۵وزن هدف آخرم۵۰بهم انرژی بدین رژیممونشکنم دوستون دارم
نوش جونت.شیرینیات تموم نشدن هنوز؟؟؟ سوده کلمپه رو چند کالری گرفتی؟

فدات 

خداروشکر تموم شد خاک بر سرا من هر یه دونه گردالورو رو  ۳۹ گرم که تقریبا میشه اندازه کف دست گرفتم‌۱۳۳ کالری 

جدیدا خیلی کلمپه میخوری ااا😐😐😐

اره واقعا فکر کن متنفر بودما از گشنگی حالیم نمیشد تیکه تیکه امیرعباس میاورد میداد بهم یهو میشد دوتا تموم شدن خداروشکر اگه دوباره نیاره کسی 

دوتا کلمپه زده.یه بربری خودش ۸۰۰ خورده ایی داره.سه برش پیتزا بقیه چیزا بماند ورزشش هم که لش کرده نمی ...

دست و دلبازی گرفتم تازه 😑😑

وگرنه زیر ۲۰۰۰ تا بود خو ترازو دارم گرمی حساب میکنم به قول زهره با ترازو بیشتر میخوریم با کالری کمتر 😂😂😂😂

2706