2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست
روم به دیوار🤕چه خبرایی؟من که رفتم با سر درد برگشتم از دست این خانمای بیفکر که بچه کوچیک باخودشون می ...

بعضی موقعها واقعا چاره ایی نیس منم پیش اومده بردم چون کسی نبوده بچه امو پیشش بزارم

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قدم 173 و وزنم 83و 300....بعد زایمان 98 کیلو بودم پارسال همین موقع ها شروع کردم و خیلی خوب کم کردم اما الان شاید نزدیک 8 ماهه که فقط 2 کیلو کم کردم و خیلی تنبل شدم...دنبال انگیزه میگردم

2731
فدات😍من انواع اقسام رنگ دارم😂 سفید سبز قرمز مشکی بنفش آبی😂😂 این بنفشه هم خوشگله، ففط نمیدونم چر ...

ثنا اسمه این گله چیه؟چه بامزه اس شبیه بافته موه

چه خبره بدتر از من خودنو با نون خفه کردی😒😒😒😒 زورم به خودم نمیرسه از این به بعد زیاد بخوری ...

مثل اون بلایی که سره بهار آوردی😂😂😂بنده خدا کاااش بود دختره خوبی بود😍😍

2738
همش تقصیر تو که باعث شدی من کشک بادمجون بپزم وگرنه من که یادش نبودم دیروز پای مرغ خریدیم، نمیدونم چ ...

سیرارو هم میتونی خشک کنی پودرسیر درست کنی 

یا با بلندر ریزش کن بریز تو ظرف روش هم روغن زیتون بریز حالا حالاها میمونه هربار خواستی غذا بپزی نوک ق بریز 

من هردومدلش رو درست کردم تو همه غذاهام میریزم

وای حدی میگی چه جوری از همین قرمزاشو یا سیاهاشو  خوش به حالشون اصلیتشون واسه کجاس

فردا سپید با ۵۰ کیلو ازگل میاد وسطه تاپیک😦😦😦

سپيد جان  مردها بيشتر آينده نگر هستند و حال رو بعضي اوقات فداي آينده ميكنند تو داري ...

این آینده نگریشون من یکی رو که بیچاره کرده چه فایده داررره من دیگه هیچوقت به سن الانم برنمیگردم من میگم همه چی تو جووونی مسافرت.جشن.خونه خریدن.عروسی و تولد گرفتن و...

وقتی بشه ۵۰ سالم اینا دیگه منو خوشحال نمیکنه نمیگم هرچی داری امروز بخور فردا لنگ بمونی اما هرچیزی حدی داررره 

اووووف سپید همون اب دماغ روی مخم😧😧😑😑😑😑 مرسی بدنیستم خداکنه پریود شم خیلییییئ بدنم تیرمیشکه ...

هنوز نشدی؟؟؟😲😲برو دکتر سابقه داری؟؟؟

من خودمو فحش میدم و میخورم، غریبم میگه اون فحشا چیه میگم با خودمم تو کاریت نباشه🤣😆🤣 از صبح همش ب ...

منم غروب به بعد اشتهام باز میشه به نظرم اینجور مواقع بهترین کار روزه اس

نه بابا بیا برو کفر نگو ناشکری نکن مارو میبینی اینجاییم هممون از گشنگی رو به قبله ایم داریم چت میکنی ...

😂😂😂

بچه شیر میدم. بارداری پشت سرهم.  بخدا تو دوتا بارداریم اصلا وزن اضاف نکردم و تو هرشیردهی 10 ...

شما برو تاپیک ماه پیشونی اونجا لاغرااا 😒😒😒😒😒دارن چاق میکنن

2706