2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225096 بازدید | 44218 پست
مرسی که صدام میکنی😁😁تو صدا کن من قول میدم برخودم مسلط باشم چون قبلا نصفه تو دیدم آمادگی دارم تازه ...

من تموم شدم ساناز از من به تو نصیحت اگه میخوای شبا راحت بخوابی هیچ‌وقت نرو سراغش 

آخه مگه خدا یه آدمو میتونه چقد زشت خلق کنه خدایا بزرگیتو‌شکر ولی این لامصب هیچی نداشت چقدم اعتماد به نفس داشت که من خوشگلم اومده میگه من شبیه یکی از بازیگرای هندیم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️چقد اعتماد به نفس رنگ‌چشماشو نگم برات زرد کهربایی 😑😑😑چقد بیریخت بود خدایا 

مدیونی فکر کنی از حسادت این حرفا رو زدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فدات عزیزم😙😙🤗🤗 😂😂😂😂😂😂😂اتفاقا هنوز دارم با گوشی کهنه ی تو شارژ چت میکنم😂😂 هنوز دارم برن ...

😂😂😂😂😂😂😂

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
فدات عزیزم😙😙🤗🤗 😂😂😂😂😂😂😂اتفاقا هنوز دارم با گوشی کهنه ی تو شارژ چت میکنم😂😂 هنوز دارم برن ...

خوشم میاد لنگه ی خودمی من هرچیز نویی میگیرم کهنه برام یهویی عزیز تر میشه خیلی مبارکت باشه حالا حالاها وقت میبره بااون بیای تورو خدا منو توش قشنگ سیو کن با من اون تو بهتر صحبت کن 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️یه سوال اینکه که گفتی چی بود شیما چی چی 

دخترا من یه دفتر ۴۰ برگ برداشتم قراره هرچی خوردم توش بنویسم

یادگاری نگهش دارم😅😅😅😅

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
استارتر وزن وقدواعلام کردم  بعد چه کارکنیم؟

یه برنامه کالری شماری نصب کن بعدش هر روز از ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰ کالریتو باید ببندی و روزای دوشنبه و پنج شنبه فست یعنی ۵۰۰ کالری هر شب تا ساعت ۹ شب باید بیای اعلام گزارش کنی و کالریتو قبل ۸ ببندی خیلی عالیه 😊😊😊

2740
خوشم میاد لنگه ی خودمی من هرچیز نویی میگیرم کهنه برام یهویی عزیز تر میشه خیلی مبارکت باشه حالا حالاه ...

سپیییید عای لووووی یووووع😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706