2733
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225090 بازدید | 44218 پست
سلام؛صبح‌بخیر؛ممنون‌ازآرزوجون‌که‌‌یه‌سرپناه‌برای‌‌آوارگان‌سایت‌فراهم‌کرد😁ان‌شاءالله‌به‌امیدخداازامر ...

👍👍👍👍اینم اضافه کن حرف از گذشته و افرادی که در گذشته بودن ممنوع همه چی رو همون جایی که هستن خاک کنن هرکی از اونور اومد قدمش سر چشم بازم مثل روزای اول همه چیرو کنار هم شروع میکنیم 😁😁😊😊

سعی‌کن‌بری‌پیاده‌روی‌هم‌روحیتوبهترمیکنه‌‌هم‌ورزشه؛همون‌فست‌فوداروهم‌به‌حداقل‌برسون؛موقع‌آشپزی‌هم‌سعی ...

ورزشو از فردا شررع میکنم‌،برنجم همینطور،صبحانه هم ک دیگه کامل میخورم،از فردا شررع میکنم انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااام😃😃😍😍😍 قضیه چیهههه بچه هاااااا من کجام اینجا کجاس😃😃😃 سوده دهنمو صاف کردی بس صدام زد ...

سلام چطوری 😂😂😂😂😂😂

من هرجا رفتم اول تورو صدا کردم 😂😂😂😂😂مرض دارم 

میبینم که دوستی ما با تو روت تاثیر گذاشته و حرف از صاف کردن دهانت میزنی 😂😂😂😂😂🤯🤯🤯🤯🤯

2731
ورزشو از فردا شررع میکنم‌،برنجم همینطور،صبحانه هم ک دیگه کامل میخورم،از فردا شررع میکنم انشالله

ان‌شاءالله😍حتماموفق‌میشی‌عزیزم؛هرجاخسته‌شدی‌وحس‌کردی‌کشش‌نداری‌بخودت‌استراحت‌بده‌؛جایزه‌تعیین‌کن‌وهدف‌گذاری‌کوتاه‌مدت؛ولی‌پاپس‌نکش‌که‌همه‌مااینروزاروگذروندیم😉

بچه ها حالا که تاپیک جدید زدیم یه چیزی بگم ... لطفا بیاید تصمیم جدی بگیریم به هیچ وجه به هیچ وجه حر ...

دمت گرم من همیشه میگم با اینکه از همه فنچ تری ولی یه حرفایی میزنی که آدم شک میکنه خودتی یا شوهرت که اینارو داره تایپ میکنه 🤯🤯🤯🤯ولی راضیم ازت 👍👍👍👍

ان‌شاءالله😍حتماموفق‌میشی‌عزیزم؛هرجاخسته‌شدی‌وحس‌کردی‌کشش‌نداری‌بخودت‌استراحت‌بده‌؛جایزه‌تعیین‌کن‌وه ...

فدات یع عالمه😍حتما انجام میدم

یه دمنوش یا هرچی که بدون عوارض باشه برا لاغری نمیدونیم بهم بگین؟

2738
فدات یع عالمه😍حتما انجام میدم یه دمنوش یا هرچی که بدون عوارض باشه برا لاغری نمیدونیم بهم بگین؟

اگه‌ممنوعیت‌پزشکی‌نداشته‌باشی‌اکثرادمنوشادرحدمجازاسیبی‌نمیزنه؛سرچ‌میکنم‌حتماهمینجامیذارم‌که‌همه‌بتونن‌دقیق‌استفاده‌کنن

سلام صبح قشنگت بخیر و شادی😍 فدات شم❤آوارگان سایت😂😂😂😂😂 راستش ته دلم هنوز راضی نیستم بخاطر دلی ...

من گفتم‌خاطرت جمع همه چیرم‌انداختم گردن لیلا 😝😝😝

بهش گفتم هر وقت یه تصمیم واسه تایپیک گرفتی خبرمون کن و اینکه لینک‌اینجارو براش بفرستم بذاره تو تایپیک بچه های دیگه بیان 

2706