2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225080 بازدید | 44218 پست
نمیتونم جلو شکممو بگیرم میلم به شیرینی زیاده مخصوصا بعد ناهار تا غروب

ساده‌ترین راهش اینه که بمدت نخری که دم دستت نباشه؛باخودت قراربذارهرچند کیلو که کم کردی اون شیرینی موردعلاقتوبخری وبخوری؛مزشم دوبرابر میشه😉(البته کم )

سلام صبح بخییر ازامروز دیگه همش میام .کلی کارداشتم رب پختم وآشپزخونه رو کردم تو آب تایید وشستم ...و ...

منم امروز از صبح همش با جرم گیر و وایتکس کار کردم سرویسارو شستم😭😭😭

پسرکوچیکم میگه مااامان بیا بیرون از دسشویی بسه دیگه

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژوووووووون سایزا رو😍 منم معمولا بالا تنه ام رو پنجاه پنجاه و دو میچرخه پایین تنه سی و چهار😂😂 ...

خوش به حالت کاش جاهامون عوض میشد این لامصبارو من بتونم برسونم به ۳۸ دیگه مشکلی با این دنیا ندارم 😂😂😂😂😂رونامو گفتم 

2731
وخیم مخیم نداریم اینجا وزنای بالاتریم داشتیم من خودم با ۹۸ و سایز ۶۴ شروع به رژیم کردم الان۶۵ و سایز ...

عالیه دختر 

دخترعزیزم تو حقته که یه مامان خوش تیپ داشته  باشی  من یه مامان خوشتیپم  
چون هنوز از خودت و هیکلت خسته نشدی باید یه تلنگر اساسی بزنی اولین تغییر سایزی که توی خودت ببینی انگی ...

اولش که من واقعا از تغییری که شما گفتی کردی به وجد اومدم، خیلی تغییر بزرگی بوده، چشم شروع میکنم و امیدوارم که این دفعه با کمک شما بشه

کیمیاگر شده ام ...
سلام منم ۲۸ سالمه قدم ۱۶۳ وزنم ۹۵ میتونید کمکم کنید لاغر شم چطوری کالری شماری میکنید روزی چند کالری ...

خوش اومدی چرا کمک نکنیم برنامه کالری شماری نصب کن از بازار 

کرفس یا بشقاب یا مانکن اونجا هرچیزی که میخوری رو وارد کن مقدار گالرینو بهت میده 

2740
من نمی خواستم وزنمو بگم تا کم کردم ببام اعلام کنم .الان میگم تا یه هفته دبگه اگه اومدم گفتم کم کردم ...

اینجا باشی وجود خانوما بهت انگیزه میده مطمئن باش

ان شالله همین روزا غول نود رو هم پشت سر میذاری میری تو دهه هشتاد

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
ساده‌ترین راهش اینه که بمدت نخری که دم دستت نباشه؛باخودت قراربذارهرچند کیلو که کم کردی اون شیرینی مو ...

نخرم هم شیطون گولم میزنه خودم درست میکنم باید همه لوازم کیک پزیو قایم کنم یه جای سخت که نتونم بردارم

حالا اگه مینوشتم ۶۰ سال قهر میکردی میگفتی سپیو دوس نداره من بیشتر عمر کنم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂 ف ...

مگه به دوست داشتن توعه😝😝😝

آره میخوام افطاریمو کم بخورم بقیش بمونه واسه کیک و....😋😋😋

قربونت برم که به یادم‌بودی اومدم دیدم اینجایی کلی خوشحال شدم جدی بربری با پنیر لیوان و چای

عزیز دلمی بخدا شماها همتون تک تک به من لطف دارید همینکارارو میکنیو ولتون نمیکنم برم 😂😂😂😂😂

آخ آخ اونم چای شیرین صبح 😪😪😪😪😂😂😂😂

خوش اومدی چرا کمک نکنیم برنامه کالری شماری نصب کن از بازار  کرفس یا بشقاب یا مانکن اونجا هرچیز ...

مانکن نصب کردم فقط نمیدونم باید روزی چند کالری بخورم شماها چندتا میخورید

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2706