2410
2553
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225068 بازدید | 44218 پست

سلام منم ۲۸ سالمه قدم ۱۶۳ وزنم ۹۵ میتونید کمکم کنید لاغر شم چطوری کالری شماری میکنید روزی چند کالری باید بخوریم 

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم من اسم کاربریتو یادم رفته بود همش میزدم آهو خانوم نگو م اضافه داشتی 😂😂😂😂دل منم تنگ شده ب ...

قربونت برم که به یادم‌بودی

اومدم دیدم اینجایی کلی خوشحال شدم جدی

بربری با پنیر لیوان و چای

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2456
نمیتونم جلو شکممو بگیرم میلم به شیرینی زیاده مخصوصا بعد ناهار تا غروب

هممون مثل خودتیم من که دو تا کارتن کلوچه تو خونمونه یه کارتنشو هفته ی پیش خودم تنهایی با افتخار تموم کردم 🤯🤯🤯🤯

چوب دارچین یا هل بنداز بالا عمرا دیگه میلت بکشه و چای سبز این یکی عالیه 

اهان دمش گرم😁

قربانت

تشکر میکنه😂

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
من از نود و دو شروع کردم تا هشتاد و پنج رسوندم وزنمو بعد با تاپیکای اینجا آشنا شدم و باهاشون دوست ...

من نمی خواستم وزنمو بگم تا کم کردم ببام اعلام کنم .الان میگم تا یه هفته دبگه اگه اومدم گفتم کم کردم حسابی تشویقم کنید اگه نه دعوام کنبد.

من تا چند ماه پیش ۹۶ کیلو بودم بعد ذره ذره باتنبلی وجون کندن ۶ کیلو کم کردم شدم۹۰.دیروز بایه ترازو وزن کردم ۸۹اما زیاد بهش اعتماد ندارم درست باشه فردا ضبح وزن میکنم دقیق میگم لطفا همراهیم کنیدخانومای مهربون

دخترعزیزم تو حقته که یه مامان خوش تیپ داشته  باشی  من یه مامان خوشتیپم  
2714
سلام منم ۲۸ سالمه قدم ۱۶۳ وزنم ۹۵ میتونید کمکم کنید لاغر شم چطوری کالری شماری میکنید روزی چند کالری ...

سلام خوش اومدی😍

عاشق شما وزن بالاهام

عین خودم خخخخ

اصن حال نمیکنم با اینایی ک میگن 63 کیلوام چیکار کنم بشم 60 کیلو

وای دارم میمیرم از چاقی😁😂

☺️
من ۶۲ بودم خودم نیاز نیست به بقیه نگاه کنم برای انگیزه گرفتن، عکسای خودم رو ببینم باید انگیزه بده به ...

چون هنوز از خودت و هیکلت خسته نشدی باید یه تلنگر اساسی بزنی اولین تغییر سایزی که توی خودت ببینی انگیزت هزار برابر میشه شک نکن بهت قول میدم 

کتک هم میزنین اینجا؟ 😄

من خودم هر روز صبح تگت میکنم بیایی اینجا خانوما رو ببینی انگیزه بگیری وسوسه نشی

سلام خوش اومدی😍 عاشق شما وزن بالاهام عین خودم خخخخ اصن حال نمیکنم با اینایی ک میگن 63 کیلوام چیک ...

عزیزم ممنون اره دیگه وقتی اونا به خودشون میگن چاق من میگم خدایا من چی بگم 

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2706