2733
2734
چند گرفتی عزیز. واسه پوست چرب خوبه؟

پوست من خعلی چرب دومدل داش ک گف بزن کلن شد ۶۷۸۰۰

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

نمیدونم چرا ناخوداگاه میخایتم بترکونمشون.مخصوثا وسطی

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوریه قیمتش چنده

۳۴۲۰۰ یکیشم ۳۲۶۰۰ البته گف یکیش واس پوست چرب یکیش واسه باز سازی سلول مرده من جوش سر سیاه رو بینیم زیاد داشم همش رف 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2728
2738

فقط باقرص خشک کننده..

یا داروهای موضعی..مث دیفرین..کترل‌..اوکسی..پنژل (البته فقط ۵درصدش)..

کنترل چربی پوست..

پاک کردن ارایش.

شستن پوست دوباردر روز با شوینده مخصوص پوست چرب.

کنترل تغذیه.

ورزش

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

وای یادجوشای خودم افتادم صورت منم همینطوری بود هرروز سدروماست میذاشتم روصورتم گرمیجات هم کم خوردم،عرق کاسنی روزی یه نصف لیوان میخوردم،صابون ان جی قیمتش زیر۱۰تومنه از عطاری بخر روزی یک الی دوبار صورتت روباهاش بشور،

همینا رو صورت من جواب داد،

الانم جوشام رفتن ولی جاشون روصورتم مونده که داذم کرم لایه بردار استفاده میکنم خداروشکر داره جاشون کمترمیشه،،،فقط جوشاتو اصلا دست نزن نترکون که بدتر میشه،ایناتجربه ی من هست،

چیزای دیگه هم استفاده کردم ولی اینا بهتربود