2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چجوری

ژل تا وقتی اونو میزنی دیگه نباید صابون بزنی مال من مخصوص پوست چرب صورتو با اب ولرم میشوری بد اونو میزنی ی مین ماساژ میدی بد با اب یخ میشوری دو روز اول چربیو میکشع بیرون بد شرو میکنه خشک کردن یکیش واسه جوش یکیش سلول مرده رو باز سازی میکنه

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2731

چرا داروهای دکتر رو نخوردی؟؟؟؟!!!!! 

جوشات مطمین باش با چیزهای خونگی خوب نمیشن. برو دکتر غدد درست پیگیری و قرصهاشم بخور اگه میخوای خوب بشه. نمیخوایم که هیچی. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

من تقریبایه هفته با اب برنج صورتم شستم هم پوستم شفاف شده وهم جای جوشام خیلی کم رنگ، البته جوشای من کم ترازشمابود،  شمام امتحان کن ضرری نداره برنج بجوشون بدون نمک لعابش بردارتوبطری بذار یخچال روزی دوسه بار صورتت باهاش بشوربذاربمونه تاخشک شه

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
خطرناک نیس

ن چه خطری دکتر بهم داده 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2738
من تقریبایه هفته با اب برنج صورتم شستم هم پوستم شفاف شده وهم جای جوشام خیلی کم رنگ، البته جوشای من ک ...

برای فرورفتگی جوش هم جواب میده ،جوشام چاله شده😔

گر نگهدار من آن است که من میدانم.      شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد