2737
2739
عنوان

سوال دارم مخصوصا از مامانهای دو بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 36 پست
من بعدستایش میخابن.... چونک خاموشی مطلق میزنیم بساط خاب فراهم ومهم تراینک خودمونم میخابیم😂😂

منم امشب بعد ستایش خاموشی زدم بزرگه چون ظهر نخوابیده بود زودتر خوابش برد ولی کوچیکه نیم ساعته خوابیده🤕

منم هرشب دوساعت پروسه ی خواب اینا طول میکشه به داد و دعوا و کتکم میرسه پدرم دراومده، باباشونم صبح زو ...

وای راس میگی 😓😓😓😢 

تازه برحسب ی جدولی هست پسر من ک ۵/۵ سالشه من میخوام ۷/۱۵ بیدار شه باید ۸:۳۰ خواب باشه 😑😑😑😒😒😐😒😐

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میذاره بزرگه بخوابه ؟! چفدشونه

اولی میره پیش 

دومی ۳سال ونیمه

اولی بخاطر اینکه صبح زود بیدار بشه خودش هول داره قبول میکنه که بخوابه روز هم معمولا نمیخوابه شبا زودتر خوابش میبره ولی دومی را روزها میخوابونم برا همین خوابش نمیبره با خودم تو هال میمونه یکمی بازی میکنه بعد میریم میخوابیم 

بعضی شبا هم با هم میریم میخوابیم ولی یکم اذیت میکنه و حرف میزنه ولی پسرم بخاطر مهدش میخوابه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
اولی میره پیش  دومی ۳سال ونیمه اولی بخاطر اینکه صبح زود بیدار بشه خودش هول داره قبول میکنه که ...

الهی شکر عزیزم اگه این بغل دستی منو ببینی عین جغد چشاشو گرد کرده نشسته

2731
وای راس میگی 😓😓😓😢  تازه برحسب ی جدولی هست پسر من ک ۵/۵ سالشه من میخوام ۷/۱۵ بیدار شه باید ...

بچه های من عمرا تا قبل از ۱۰ بخوابن، تازه میگن ۹ باید خواب باشن چون بیشترین هورمون رشد بچه تو خواب و حدود ساعت ۱۲ ترشح میشه، اینا تازه ۱۱ میخوابن، خودمو میکشم زود بخوابن نمیشه

منم امشب بعد ستایش خاموشی زدم بزرگه چون ظهر نخوابیده بود زودتر خوابش برد ولی کوچیکه نیم ساعته خوابید ...

یواش یواش یادمیگیرن من ازاول همین طوربودن یادمه اوایل دخترم بعدفیلم. کیمیامیخابید😁😁

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍
الهی شکر عزیزم اگه این بغل دستی منو ببینی عین جغد چشاشو گرد کرده نشسته

منم همینطور تازه هی میاد تو گوشی نگاه میکنه میگه منم ببینم 😂😂ولی چاره ای نیس بزرگه بخوابه که صبح خسته نباشه اینم دورتر بخوابه برام بهتره

چون صبح میخوام ببرمش مهد بهتره خواب باشه نخوام دنبالم ببرمش

2738
منم همینطور تازه هی میاد تو گوشی نگاه میکنه میگه منم ببینم 😂😂ولی چاره ای نیس بزرگه بخوابه که صبح خ ...

صبحا که کوچیکه خوابه تنها میذاریش تو خونه میری؟ من بعضی روزا که کوچیکه خواب باشه بیدار نشه تنها میذارمش خونه پسرمو میبرم پیش دبستانی مثل فرفره میرم میام😅 چه دل گنده ای دارم من😁

دقیقا عین منی، پسر بزرگه منم پیش دبستانی میره کوچیکه دو سالشه ساعت ۹ شب میبرم بخوابونمشون ساعت ۱۱ شب ...

شک نکن حتما حتما یه دونه بچه ست فقط.با دومی و فاصله زیاد سنی زندگی میریزه بهم.کوچولوها نمیخوابن.من واس همین دردسرهاش از بچه دوم هراس دارم  

بچه های من عمرا تا قبل از ۱۰ بخوابن، تازه میگن ۹ باید خواب باشن چون بیشترین هورمون رشد بچه تو خواب و ...

میدونی ما ریتم خواب بدیم داشتیم کلا الانم یجور بد میشه من اینا رو حالا بگیم ۸ یا ۹ یا ۱۰ بخوابونم اونو ک نمیشه تک بخوابونم چون اون یکی و چیکار کنم بعد حالا اینارو بخوابونم خودم چطوری برم تو سالن راهم نمیتونم برم ازینور صبح جفتشون میخوان پاشن و و و 😣 گج شدم

صبحا که کوچیکه خوابه تنها میذاریش تو خونه میری؟ من بعضی روزا که کوچیکه خواب باشه بیدار نشه تنها میذا ...

نه اکثرا شوهرمم تازه از شیفت اومده خوابه پیشش ولی نباشه هم میرم و میام مهدش نزدیکه زووود میرم از خیابون ردش میکنم و میام

دخترم كلاس دومه ساعت ٩:٣٠ ميفرستمش بخوابه تا ١٠ شب هي ميره و مياد ميگه تشنمه جيش دارم بغلم كن

بوس بده🤪 اخرش بايد جدي بشم تا بخوابه

كوچيكه ٦ ماهشه اونم تا بخوابونم ١١ ميشه... بعدش خودمون ميخوابيم 

2706