2737
2739

دوتا بچه دارم یکیش پیش دبستان یکیش ۱سالشه پسرمو باید زود بخوابونم برا مدرسه دخترمم بخوابونم‌ ؟ کله سحر پا میشه نمیذاره ب کارم‌برسم‌ک 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا عین منی، پسر بزرگه منم پیش دبستانی میره کوچیکه دو سالشه ساعت ۹ شب میبرم بخوابونمشون ساعت ۱۱ شب میخوابن😐😐😐 میخواستم تاپیک بزنم چه جوری بعضیا ۹ شب بچه هاشون میخوابن؟ صبح ولی بیشتر اوقات کوچیکه خوابه من صبح زود بیدار میشم، شبا خیلی اذیت میکنه تا بخوابه

منم دوتادارم باهم میخابن شب زودصبح زووودم باهم بیدارمیشن ب نظرم ک خوبه ظهرم استراحت میکنیم مدرسه ای هم نیس دخترم 5 سال پسرم یک سال ونیم

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍
2738
دقیقا عین منی، پسر بزرگه منم پیش دبستانی میره کوچیکه دو سالشه ساعت ۹ شب میبرم بخوابونمشون ساعت ۱۱ شب ...

از ۱۰تا حالا تو تختیم دست رو دلم نذار 😑

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
دقیقا عین منی، پسر بزرگه منم پیش دبستانی میره کوچیکه دو سالشه ساعت ۹ شب میبرم بخوابونمشون ساعت ۱۱ شب ...

من بعدستایش میخابن.... چونک خاموشی مطلق میزنیم بساط خاب فراهم ومهم تراینک خودمونم میخابیم😂😂

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍
از ۱۰تا حالا تو تختیم دست رو دلم نذار 😑

منم هرشب دوساعت پروسه ی خواب اینا طول میکشه به داد و دعوا و کتکم میرسه پدرم دراومده، باباشونم صبح زود میخواد بره شبا فقط غر غرشو به جون من میزنه

2706