2733
2739

چقد قهر بودین ؟الان تاثیر اون دعوا تو زندگی تون هست هنوزم؟چقد مهم بوده؟

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

یادم نمیاد .همشون بدترین بودن .اوایل یه روز قهر بودم .الان پنج دقیقه .نها یت ربع ساعت .

همشون از نظر من مهم بودن از نظر شوهرم مهم نبوده .

تاثیرشم همیشه هست 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

ما ی مدت خعلی دعوا میکردیم سر چیزای بیخود رفتیم دعا نویس گف دعا نوشتن واستون دادنم خوردین ی چیزایی نوشت ک باطل میکنه الان حدود ی سال میگذره تا الان شاید باورتون نشه دعوا نکردیم .ولی ی سری خعلی ناجور دعوا کردیم فرداش شوهرم اومد منت کشی 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما ی مدت خعلی دعوا میکردیم سر چیزای بیخود رفتیم دعا نویس گف دعا نوشتن واستون دادنم خوردین ی چیزایی ن ...

منم.الان دعوا کردم . چن وقته سر چیزای بی خودی گاهیم اصلا بدون دلیل میپرم بهش . نمیدونم.چمه .میترسم زندگیمو از دست بدم با این اداها

تا دلت بخاد دعوای بد داشتیم قبل بچه راحت و سریع حل میشد اما بعد بچه خیلی بد پیش میره

چطور؟تا چ حد بد بودا

منم.الان دعوا کردم . چن وقته سر چیزای بی خودی گاهیم اصلا بدون دلیل میپرم بهش . نمیدونم.چمه .میترسم ز ...

خب دوست خوب من نذار قبحتون تو رو هم بشکنه

دعواهای مکرر باعث میشه از هم سرد و زده بشید

2738
یادم نمیاد .همشون بدترین بودن .اوایل یه روز قهر بودم .الان پنج دقیقه .نها یت ربع ساعت . همشون از نظ ...

مام اینجوریم .ولی الان واقعا نمیفهمم دوسش دارم ولی به زبونم نمیاد الکی بهش میگم نمیخامت .الکی بحث راه میندازم دست خودمم نیس

منم.الان دعوا کردم . چن وقته سر چیزای بی خودی گاهیم اصلا بدون دلیل میپرم بهش . نمیدونم.چمه .میترسم ز ...

وای مثل منی ی مدت بهم دست میزد دعوامیکردم باهاش یا سر چیزه بیخود یا میومد خونه میتوپیدم چرا اومدی حالم ازش بهم میخورد با این ک مرد خوبیه رفتیم گف دعا نوشتن ک جداشید حتی دقیق گف کیه بعد اون دیگه دعوا نکردیم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
خب دوست خوب من نذار قبحتون تو رو هم بشکنه دعواهای مکرر باعث میشه از هم سرد و زده بشید

نمیخام اینجوری بشه ولی انگار دست من نیس نمیتونم جلو خودمو بگیرم

ما یبار خیلی بد دعوا کردم مقصرش من بودم قلب همسرم درد گرفت زیادم قهر نبودیم معمولا ناراحت میشم یا دعوا میکنیم تا طرف حالش خوب نشه بشیم یه مشت لوس نچسب ول نمی‌کنیم ولی کلا هر دفه من ناراحت میشم میبینم که حالش بد میشه قلبش درد میگیره و فقط مشکلم همینه خیلی هم قهر باشیم 6 ساعت کمترین 1 ثانیه

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
همین اخیرا. 10 رو جر و بحث. حرفاش و رفتارهاشو تا زنده ان فراموش نمیکنم. بعد از اینکه کلی اعصابمو خرد ...

خوبه باز تو منت کشی میکنه. منکه حسرت به دل میمیرمِ

2706