2733
2739
عنوان

بدترین دعوایی که با شوهر یا نامزدتون داشتین چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 38 پست
 ابجیم نیستی؟😁😁نامزدی؟

شایدم باشم😂اهوم . یه حرفای میزم خودم سرم سوت میکشه.  ای خدا .اون خیلی مهربانانه برخورد کرده تاحالا ولی این یکیو... فک کنم خیلی بد حرف زدم. .

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
شایدم باشم😂اهوم . یه حرفای میزم خودم سرم سوت میکشه.  ای خدا .اون خیلی مهربانانه برخورد کرده تا ...

چند وقته نامزدی.  مگه چی گفتی بهش که مهربانه باهات رفتار کرده من امشب نو ماشین نامزدم گفتم رفیقت داره از کربلا میاد اول نگام کرد بعد بست ب فش بعد قشنگ گفتم گوه خوریش ب تو نیومده در ماشینم باز کرد گفت گمشو پایین اومدم خونه نیم ساعت بعدش بهم زنگ زد دوباره حرف زدیم انگار ن انگار 

خدایا مواظب نی نی تو شکمم باش ب خودت سپردمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند وقته نامزدی.  مگه چی گفتی بهش که مهربانه باهات رفتار کرده من امشب نو ماشین نامزدم گفت ...

وای من اینجوری کنه دربست دادگاه طلاق .  هیچی نمیگه هیچ کاری نمیکنه من الکی گیر میدم الکی بهش مبپرم. دیشب فقط دو دقیقه سرش گرم صحبت با یه نفری شد من بیرون خونه منتظر بودم بیاد دیگه دعوامون شد. .واسه همین میگم الکی گیرم 😓

گفتم چیه مامانت یکسره زنگ میزنه بهت ،بعدشم رفتم خونشون با مامانش درگیر شدم تا اومدم بزنمش شوهرم جلوم ...

جدی 😦

با یکی از پسرای فامیل اسممون رو هم بود از بچگی ولی ب دلایلی از جانب من قسمت هم نشدیم

یبار ی پست عاشقونه گذاشتم برا نامزدم اون کامنت گذاشت و من فقط جواب دادم ممنونم😐😐 چااارروز قهر بودیم باهم 

دوای همه دردا بغله❤️بغل ، بغل ،بغل😇
با یکی از پسرای فامیل اسممون رو هم بود از بچگی ولی ب دلایلی از جانب من قسمت هم نشدیم یبار ی پس ...

خخ بچه غیرتی شده روت دیگه

2738