2733
2739
عنوان

ختم صلوات هدیه ب حضرت زینب..

789 بازدید | 23 پست

هرکی هر مشکلی داره بیاد اینجا ...یا زینب...تااخر هفته وقت هست واسه فرستادنش..خانم جان امیدوارم ک دست هممونو بگیری...بچه ها یه دونه از صلواتاتون ب نیت من باشه ک مادر بشم...اخه خیلی حال دلم بده...یازینب کبری

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ۱۰۰۰ میفرستم❤برا حاجت شمام حمد خوندم و صلوات فرستادم.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2731
عزیزم ۱۰۰۰ میفرستم❤برا حاجت شمام حمد خوندم و صلوات فرستادم.

خیلییی ممنونم ایشالا حاجت روا

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

با اجازه استارتر. بیاین براتون حمد بخونم❤

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3387966&slug=دوستان-بیاین-براتون-حمد-بخونم&postId=108962035

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2738
من یجا خوندم نذر صلوات ۲۱روزه برای حضرت زینب جواب میده، چندروز پیش خوندم نیم ساعت بعدش جواب گرفتم😭

عزیزم من از دیشب شرو کردم تازه فهمیده بودم....دعا کن خانم جان ب منم یه‌نگاهی بندازه..تواین مدتی ک باردار نشدم هرکی رو صدا زده بودم ب جز ایشون رو...شاید حاجت روام کنه‌چون خودش از جنس خودمونه میفهمه مادر نشدن چقدر حس و حال بدیه....

2706