2733
2739
عنوان

عکس خونم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 78857 بازدید | 797 پست
عزیزم شرایطشو نداشتیم مگه چی میشه ادم از چیزایی ک هنوز کهنه و خراب نشدن استفاده کنه مهم اینه ک جنسشو ...

چه طرز فکرت خوبه امیدوارم به دلِخوش توخونت زندگی کنید ❤❤

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی خونت ی گرمای و حس خوب و خاصی داره...چرا؟از چیه؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2728
بله عزیزم.... آره شوهرمم میگه خوب چیکارکنم 😭 وسیله ها زیاده

نه شلوغ نیست فقط هارمونی رنگهاش یجور نیست 

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
بوفه رو قراره قهوه ای کنم

عالی میشه به سلاااامتی عزیزم 🧡🧡🧡 مامان ناز سایت 😘😘😘⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اصالتا ترک تبریزم ولی ساکن اصفهانم.. شما ترک کجایی گلم

خونت خیلی گرمه  عاشق گلهات شدم 😉فقط یکم شلوغه که اونم سلیقه ایی ایشالا همیشه پراز آرامش و عشق باشه 😍

عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی در مورد شهرتون ازت سوال داشتم ممنون 😘

2738

به نظرم بقیه مبلاتو بزار جای پرده وتلویزیونتو بزار جای اون کمد بزرگه

وجای آینه سنتیتو با بوفت عوض کن اون گمد بزرگتو یه جای دیگه جاش بده  البته فکر کنم بهتر بشه 

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
چقدر همه چیز عالیه عزیزم این خونه معلوم توش عشق و صفا هست منم خونه ی ساده ای دارم .ببینم اسی تو همون ...

ممنون گلم چرا همونم😂

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خونت خیلی گرمه  عاشق گلهات شدم 😉فقط یکم شلوغه که اونم سلیقه ایی ایشالا همیشه پراز آرامش و عشق ...

فداتبشم قابلتو نداره چشم الانم قبول میکنم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
عالی میشه به سلاااامتی عزیزم 🧡🧡🧡 مامان ناز سایت 😘😘😘⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍

😅😂😅😂منم فک کردم فرشه یا بافتنی واااای🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅

😂 😂 😂 😂 فقط اونایی ک فک کردن شویدا جزو فرشه 😂عاشقتونم

شناختمت اسی😁تو همونی ک نومزدت خونه مجردی داشت و همه وسیله و تو دیگه چیزی برا جهاز نبردی و گفتی هم ...

عزیزم بیشتر وسیلهام مال خودمه جهیزیمه فقط فرش و مبل تلویزیون جاکفشی مال شوهرمه 😁😁