2737
2739
عنوان

عکس خونم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 78857 بازدید | 797 پست

ی سوال دارم دوستان بااجازه استارتر

این رومیزی خاطره تونوازکجاخریدین باترمه روش؟

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
ی سوال دارم دوستان بااجازه استارتر این رومیزی خاطره تونوازکجاخریدین باترمه روش؟

ترمه هاشو از مغازه پارچه فروشی ها خریدم و اون میزم از مغازه‌هایی ک مجسمه میفروشن 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر همه چیز عالیه عزیزم این خونه معلوم توش عشق و صفا هست منم خونه ی ساده ای دارم .ببینم اسی تو همونی نیستی ک آبگرمکنت رو سنگ اشپزخونست😊😊😊

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
ترمه هاشو از مغازه پارچه فروشی ها خریدم و اون میزم از مغازه‌هایی ک مجسمه میفروشن 

مرسی گلم میزشودارم دوسه تامغازه پارچه فروشیم رفتم نداشت 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2740
میخواستم اینکارو کنم مبلا رو بزارم جای تلویزیون دیدم نمیشه هر جوری فکرشو کردم دیگه گلام باید بردارم ...

خوشبخت و خوشحال باشی گلم💝

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

سلام

بچه ها گاهی نباید به وسایل یا چیدمان گیر داد بلکه باید به معمار ی و نقشه ساختمان دقت کرد  

خونه های تهران کوچیکه و معمارها برای اینکه از فضا خوب استفاده بشه خونه های ۸۰ متری یا کوچکتر را به شکلی در میارن که بشه میز ناهارخوری و اتاق تلویزیون و پذیرایی و اینها داشت ولی تو شهرهای دیگه خونه ها بزرگتره مهندسین عزیز هم فقط بلدند یه سالن گنده بندازند و یک یا دو تا خواب دربیارند خو حالا شما هم وسیله کم داری مثلا یه دست مبل یا مثل اسی میز ناهار خوری نداری مجبوری پخش و پلا بجینی چون در این صورت یه طرف اتاق خالی میشه ما تو چند تا شهر و البت همین اصفهان فامیل داریم بخصوص اصفهان تو خونه های اکثرشون که رفتیم یه سالن بزرگه با یک و یا نهایتا دو خواب هیچ خلاقیتی در پارتیشن بندی نداره منظورم سبک معماریه همه مجبورند اینطوری بچینند 

اسی خونه ت قشنگه و مبارکت باشه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

البت اسی مجبور بوده بره خونه پدرشوهر شاید اگه میخواست بره اجاره که خدا نکنه اونوقت خونه ای انتخاب میکرد که وسایلش را جور دیگه بتونه بچینه 

پس لطفا نگید زشته و فلان یا نظر ندهید یا مودبانه بگید

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

شناختمت اسی😁تو همونی ک نومزدت

خونه مجردی داشت و همه وسیله

و تو دیگه چیزی برا جهاز نبردی و گفتی همینا رو میخوام استفاده کنم و اون مبلام مال مجردی شوهرت بوده و اینا

از اشپز خونت فهمیدم

البته کاربری قبلیتو پاکیدی فکنم😁

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
منم خیلی دلم میخواد همه چی م با هم جور باشه اما نمیشه گاهی خودم پارچه میخرم و مثلا کوسن میدوزم تا ی ...

سلام عزیزم

ببخشین سوال داشتم: شما گوشیتون هونور ۸ ایکس هست؟

میشه منو راهنمایی کنین؟ :

۱. اینکه چ مدته دارینش؟

۲. تو این مدت کاملا ازش راضی هستین؟

۳. اگ بخواین نواقصشو بگین یا ازش نقد کنین، چ چیزایی هست ک بگین؟

۴. لوازم جانبی مثلا هندزفری تو جعبه‌ش بود؟

۵. اگ ب عقب برگردین، بازم همینو میخرین یا ی چیز دیگه؟

عزیزم لطفا اگر وقت دارین و براتون مقدور هست، ب تموم سوالام ج بدین.. خیلی ازتون ممنون میشم بابت کمکتون        

دختر چهل گیس بهار ، سرخی خوش رنگ انار ،  دردونه ی ماه و نسیم ، عطر همیشه موندگار