2733
2734
عنوان

باردارى با معجزه كى داشته؟؟؟؟؟

122 بازدید | 13 پست

سلام من چند وقت پيش اى وى اف كردم كه منفى شد چون شوهرم اسپرمش ضعيفه يعنى شكل اسپرمش صفره ولى تعدادش خوبه خيلى هم تقويت كردم ولى خوب نشده الان خيلى نا اميدم احساس ميكنم شايد هيچ وقت نشه همش به خودم ميگم با اى وى اف نشد حالا طبيعى با اين اسپرم ضعيف با اين شكل داغون اسپرم  ميشه ميگم معجزه برا من نيست خوش به خال اونا كه براشون معجزه شده  اخه خلاصه خيلى ناراحتم خيلى خدا دلمو بدجور شكست 😢

چقد این تاپیک زیاد شده!!!!!

همشم شما میزنین؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جاری من با سه تا کیست یک کیلویی تخمدان و جلوگیری محکم و مطمئن وخوردن قرص ضد بارداری حامله شد 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
2740